Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 randi után érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 randi után érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés
A legutóbbinál ugyan alapvetően jól éreztük magunkat, ám a lány testileg (eddig) mégse mutatta ki, hogy akár csak bármit is érezne már irántam. Közösségi oldalakon is sokszor ritkábban, szűkszavúan válaszol, ugyanakkor nem mondja azt, hogy bocsi de inkább ne folytassuk a dolgot. Lehet több idő kell neki, hogy eldöntse mit akar valójában...

jan. 28. 12:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Két randi után legyenek egy pár?? Jesszus, nem az általánosban vagyunk, hogy egyszer rammosolyog, aztán megbeszéljük, hogy innentől járunk.
febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
19%

21# de bizony. Ha nekem a második randin tetszik egy nő, akkor onnan ő nekem a barátnőm.


Értem, hogy ma divat a szexkapcsolat, meg a fűvel fával kefélés, de azt meghagyom neked.

febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
22-es azt a nő is úgy gondolja, hogy a barátnőd a második randi után, vagy csak fejben döntöd el? 😀
febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
26%

23# a nő is úgy gondolja. Miért, nálad az a szokás, hogy találkozgatsz, programokat szervezgetsz, kefélgetsz, közben még másokkal is randevúzgatsz, szexelgetsz?

Összehasonlítod számot vetsz, kiértékelsz, és négy hónap múlva duzzogva azt mondod, hogy na jó, te vagy a barátnőm?


Én nem egy ilyen ösztönlény vagyok. Nem bújok akárkivel ágyba, és ha valaki érdekes az elejétől fogva, akkor igenis monogám módon ragaszkodom hozzá.


De nem értem milyen jogon fikázod te le az én értékrendszerem? Nem elég, hogy dedó módon lepontozod, mert nem értesz egyet vele?

febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%
2 randi után még csókolózni sem szoktam, nemhogy a páromnak tekintsem a másikat. De szokás kérdése, ha ez neked bejott, akkor oké.
febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy randi volt az? Nem csak jólérezte magát veled mint baráttal?


Vagy mit értesz "folytassuk a dolgot" alatt? Mi a "dolog"? Mert ha még meg sem csókoltátok egymást, akkor konkrétan nincs dolog amit folytatni lehetne...meg ha bármit akarna tőled, nem lenne eljegyezve.


Tartok tőle neki meg sem fodult a fejében, hogy köztetek bármi is legyen, csupán barát vagy neki, és amíg te ilyenekkel áltatod magad, hogy "biztos csak idő kell neki, hogy eldöntse mit akar, mert tuti borzasztóan vacillál rajta ,hogy téged válasszon-e", addig ő minden bizonnyal boldog párkapcsolatban él és nem te vagy az aki mindennap dugja...és több mint valószinű, hogy te soha nem is fogod...

febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#19:


18 vagyok és azért hagyja, mert nem való neki nő egyáltalán. Szabaduljon meg tőle a nő inkább.

febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27- ezt miből gondolod, hogy nem neki való a nő? Kissé elhamarkodott kijelentéseket teszel.
febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Nőként én azt tanácsolnám, hogy nyiss felé, ahogy korábban is írták.

Ha megvan a száma, hívd fel. Mond el neki,hogy jól érezted magad vele és hogy milyen érzéseket vált ki belőled.m, szeretnéd újra látni. Szerintem a nők többsége a határozott férfiakat kedveli, akik ki tudják mutatni az érdeklődésüket.

Ez megerősíti benünnk azt, hogy valóban vonzódik hozzánk és ez ad egyfajta önbizalmat, ami segít abban, hogy nyitottabbak is legyünk felé.Nálam legalább is így működik.

Beszélj meg vele egy talit, mond el neki, mit kedvelsz vagy mi fogott meg benne.Mind személyiségjegy, gondolkodásmód és finoman valamilyen fizikai tulajdonság (persze ne úgy,hogy "kedves vagy és intelligens, meg jó a segged" :)

Nekem jól esett,mikor a párommal még ismerkedős szakaszban voltunk és leírta, mi fogta meg bennem. Viszonoztam. Határozott volt és ezzel igazából vezette is a randit.

Igaz,nekem sosem lett egy-két randinál több olyannal, akiről nem tudtam eldönteni, most akkor vonzódik hozzám vagy sem? Meg akkor sem,ha egyébként szimpatikus volt.

Én tudom,milyen az a személy, akivel hosszú távon "együtt tudunk működni" és szerintem a legtöbb nő is tudja.

Próbálj határozottabban közeledni felé, aztán lesz ami lesz.

Benne van a pakliban, hogy visszautasít,ezt nőként is átéli az ember.

De ha normális gondolkodású, ezt korrektül megmondja neked, ha meg nem ilyen,akkor meg jobb is,ha időben megtudod.

febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ha nem volt testi kontakt eddig, de húzza az időt akkor tőled várja el. Légy férfi és lépj. Na ne rögtön csókold meg, elméletileg véletlen kéz érintés, vállatok összér ilyesmi
febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!