Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kézenfogva sétálunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézenfogva sétálunk, de hozzám se ér?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos sztorin vagyok túl.

Már két hónapja ismerkedtem egy pasival, több randin vagyunk túl. Sok-sok beszélgetés, ismerem az egész gyerekkorát. Kézenfogva sétálgattunk az utcán, egy-két csók is elcsattant.

Mivel nem vagyunk már kiskamaszok és bőven idejét láttam a folytatásnak. Felhívott magához beszélgetni, én meg mentem és reménykedtem, hogy szintet lépünk. Hát,nem.

A kanapén ücsörögtünk egymástól másfél méter távolságra. Egy puszit kaptam az arcomra, és tök semleges beszélgetést folytatunk. Nagyon feszengtem, megalázva éreztem magam, egy óra múlva elköszöntem és eljöttem. Ha egy pasi egy félhomályos szobában, andalító zenét hallgatva egyáltalán nem lép felém, én biztos nem fogok rámászni.

Most én látom rosszul, hogy ez gáz?



febr. 8. 11:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
69%

2 hónapja?

hát ez tényleg lassú haladás.

Amúgy milyen a pasi, félénk?

febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
79%
Szűz?
febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

2- dehogy! 40+-os férfiről van szó, több kapcsolata is volt már. De amúgy valóban úgy viselkedett mint egy szűz kisfiú

1- nem tűnt eddig félénknek, többször beszélgettünk párkapcsolatokról, eddig nyíltan beszélt mindenféléről. Nem értem az egészet, de nagyon gáz volt. Azóta nem beszéltünk, szerintem nem is fogunk.

febr. 8. 11:28
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl tapasztalatlan, nem akarja hogy kapkodásnak vedd.
febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
48%
3# ja akkor világos, valószínűleg aszexuális, nem áll a cerkája rendesne
febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
5-nekem is ez jutott eszembe. De minek ismerkedik az ilyen? Mire számít? Hogy majd beszélgetünk egy életen keresztül? Elég hűvös lettem vele a végére, k-ra felidegesített.
febr. 8. 11:32
 7/45 anonim ***** válasza:
16%
mert kapcsolatfüggő...
febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nem nagyon vannak barátai. szerintem társkeresőkön ismerkedik azért, hogy egyáltalán legyenek emberi kapcsolatai.
febr. 8. 11:35
 9/45 anonim ***** válasza:
89%

Gáznak gáz. De lehet annyira félénk, hogy nem mert lépni. Ez persze nem a te hibád, attól még sz@r helyzet volt, csak azt akarom ezzel mondani, hogy talán ő is abban reménykedett, hogy valahogy majd a helyzet "úgy" alakul. De ezt talán jobban tudod te, hisz te ismered, neked kéne tudnod, hogy milyen férfi, rámenős vagy inkább félénk, visszahúzódó.

De miért ültetek másfél méterre egymástól? Ebben mindketten hibásak vagytok, esetleg ha úgy ült le akkor odaszólhattál volna, akár viccesen, hogy fél e tőled vagy ilyesmi. Tudom, hogy nem a te dolgod rámenősnek lenni, de ha már így alakul akkor vannak olyanok akiknek kell egy kis lökés. Ezt vagy el tudod nála fogadni vagy akkor ennyi volt vele. Vagy akár kérdezz rá legközelebb erre az esetre vagy arra, hogy nem e szeretne haladni a kapcsolatban stb..

febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy lehet nem is volt sok kapcsolata, lehet hazudik :D
febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!