Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kézenfogva sétálunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézenfogva sétálunk, de hozzám se ér?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos sztorin vagyok túl.

Már két hónapja ismerkedtem egy pasival, több randin vagyunk túl. Sok-sok beszélgetés, ismerem az egész gyerekkorát. Kézenfogva sétálgattunk az utcán, egy-két csók is elcsattant.

Mivel nem vagyunk már kiskamaszok és bőven idejét láttam a folytatásnak. Felhívott magához beszélgetni, én meg mentem és reménykedtem, hogy szintet lépünk. Hát,nem.

A kanapén ücsörögtünk egymástól másfél méter távolságra. Egy puszit kaptam az arcomra, és tök semleges beszélgetést folytatunk. Nagyon feszengtem, megalázva éreztem magam, egy óra múlva elköszöntem és eljöttem. Ha egy pasi egy félhomályos szobában, andalító zenét hallgatva egyáltalán nem lép felém, én biztos nem fogok rámászni.

Most én látom rosszul, hogy ez gáz?



febr. 8. 11:24
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
49%

Én azért egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy egyáltalán nem viselkedtél felnőtt módjára (vagy nem írtál le minden részletet).


Az, hogy kinek milyen a ritmusa teljesen egyénfüggő. Van aki első találkozón meglépi ezt, van aki két hónap után, van aki még később.


Tudod, hogy neki milyen a ritmusa, mi mikor felel meg neki, beszéltetek erről?


Egyáltalán tudja, hogy te már szintet lépnél? Azt írtad említetted neki, de nem igazán fejtetted ki, hogy erre mi volt a válasza, vagy egyáltalán beszéltetek-e erről.


És azt tudja, hogy te nem fogsz kezdeményezni? És te azt tudod, hogy neki mi tetszik? Ha te vagy ha ő kezdeményez?


Amit még nem értek: neked van bajod a helyzettel és te vagy az, aki a nála töltött beszélgetés alatt se nem szóban se nem tettben nem fejezted ki, hogy többet akarsz. Senki nem gondolatolvasó, kell kommunikálni a másikkal. Nem pedig üres kifogásokkal dobálózni, hogy miért mész haza. A másik elkönyveli, hogy milyen jót beszéltetek, te meg közben nálunk keresed a megerősítést, hogy igaz-e, hogy béna a partnered?


Ne hozzánk gyere a gondjaiddal, hanem ahhoz, akivel bajod van.

febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
41-egy párkapcsolatban igen, de egy két hónapos ismerkedesben nem eletszeru, amiket írsz.
febr. 8. 19:20
 43/45 anonim ***** válasza:
37%
Te veréb csak sikerült töröltetni a hozzászólásom :D Az ilyennek nem való normális partner. Nevezz be egy blacked castingra szurkolok!
febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
51%
#42 akkor mi életszerű ha nem a kommunikáció?
febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
49%
Mássz rá te és nézd meg mi lesz
febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!