Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kézenfogva sétálunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézenfogva sétálunk, de hozzám se ér?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos sztorin vagyok túl.

Már két hónapja ismerkedtem egy pasival, több randin vagyunk túl. Sok-sok beszélgetés, ismerem az egész gyerekkorát. Kézenfogva sétálgattunk az utcán, egy-két csók is elcsattant.

Mivel nem vagyunk már kiskamaszok és bőven idejét láttam a folytatásnak. Felhívott magához beszélgetni, én meg mentem és reménykedtem, hogy szintet lépünk. Hát,nem.

A kanapén ücsörögtünk egymástól másfél méter távolságra. Egy puszit kaptam az arcomra, és tök semleges beszélgetést folytatunk. Nagyon feszengtem, megalázva éreztem magam, egy óra múlva elköszöntem és eljöttem. Ha egy pasi egy félhomályos szobában, andalító zenét hallgatva egyáltalán nem lép felém, én biztos nem fogok rámászni.

Most én látom rosszul, hogy ez gáz?



febr. 8. 11:24
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Miért nem kezdeményezel nálam szexet? :D

Hát ilyet egy normális nő nem kérdez.

Off, persze.

febr. 8. 12:22
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha velem lettél volna egy szobában a ruhadat is le téptem volna. Vad, perverz vagyok!
febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
22-veled nem lettem volna.
febr. 8. 12:31
 24/45 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de te sem tűnsz egy érett nőnek. Életem szerelme első alkalommal csődöt mondott. Ahelyett, hogy nyígtam volna, meg kérdéseket írtam volna ki róla, elmondtam neki, hogy nincs semmi baj, előfordult már ilyen mással is. Következő alkalommal úgy ment, mint még soha mással. Miért nem tudtál kis megértést mutatni? Női erény, sokszor hasznos.
febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
72%

"elmult minden ingerenciam Nekem is tőle.


Ha pasi lennék, nekem lesülne a bőr a képemről egy ilyen után."


Akkor mi a kérdés? Azt hittem megoldást akarsz a bajra.


Nyafogni jöttél ide, önigazolást keresni, hogy nem te vagy a hibás, vagy csak köszörülni a nyelved, mert a barátnőidnek ciki előadni a pofára esésed?

35/N

febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

24- mi iránt kellett volna megértést mutatni? Egyáltalán nem kezdeményezett semmit. Nekem is volt már hasonló sztorim, én is megértő voltam és nem is volt gond később. Ez kicsit más.

25- nem ciki, a barátnőimnek is előadtam:D Nem, nem megoldást keresni jöttem ide.

febr. 8. 12:38
 27/45 anonim ***** válasza:
60%

Akkor most akár jelenthetjük a kérdésedet is, hogy nem is kérdés csak nyafogás?

Hány éves vagy te egyaltalán? Úgy viselkedsz, mint egy csitri.

febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
27-a kérdés az volt, hogy ez a viselkedés vajon másnak nem tűnne furcsának? Mi mert ne lenne ez kérdés?
febr. 8. 12:49
 29/45 anonim ***** válasza:
60%
Most minden nő nevében mint nő kérek elnézést a férfiaktól a kérdező nevében 🙄
febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
59%
#29 Egyetértek. Valószínűleg jóval idősebb vagyok, megtapasztaltam már, hogy kis kedvesség csodákat tesz. Én egyszerűen csak odabújtam volna és megkérdeztem volna, minden rendben van-e, puszi, csók stb. Ha erre nem reagál, akkor hagytam volna, hisz valamiért nem akarja megosztani velem, mi zavarja. Talán annyira akart, hogy attól félt, egy percet sem bírna. Akkor meg azért bszod le....mindegy, ezt mostmár aligha lehet kideríteni.
febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!