Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mennyire számít a másik múltja nektek?

Figyelt kérdés
Mi lenne olyan ami biztos kizáró ok lenne?
febr. 22. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyilkosság fixen kizáró ok. Ha ült, akkor azért ott sem mindegy, miért.


Én elgondolkodtam azon is, amikor a párom mondta, hogy volt vagy 25 nője, hosszabb kapcsolata meg 3 volt és egyik sem tartott másfél évig sem. Ez sem kizáró ok, csak azért számomra nem pozitív dolog.


29/N

febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem is kizáró ok, de biztos rosszul érintene, hogy ha kiderülne, hogy pl. előttem nagy nőcsábász volt az illető. Egyrészt azért, mert azt gondolnám, tuti nem leszek neki elég jó, ha ennyi nő volt már az életében, másrészt, hogy annyi lyukban megfordult... Simán meg tud jelenni lelki szemeim előtt az egész múltja. Főleg, ha egy helyen dolgozik az ex(ei)vel és minden nap szembe találkoznak vagy én találkozok velük, hát, hogy is mondjam, kiábrándító és lelombozó érzés.
febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire.
febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%
Ejnye-bejnye de komplexusosak vagytok. Hát önfejleszteni meg jellemfejlődni kell és megy az a léc még a rablógyilkoszsákosember alá is. De sok manapság a szűklátókörű, egysíkú gondolkodású karótnyelt ember....😛
febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább csak a Monika shows életűeket kerülöm azonnal. Asszony es gyerekbántalmazásos rendőrséges gyamügyes ferde emberek, (tele velük a társker), vagy bik, vagy akik pr.stikkal is vannak, mert nekik azok is nőszámba megy.
febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem, ha mindenki mélyen magába nézne akkor rájönne, hogy erre csomó dolgot lehet mondani ami kizáró ok lenne. Sokan például nem jönnének olyannal össze aki alkoholista volt, vagy drogozott korábban. Ez mondjuk túl általános így én írok olyat is ami talán szokatlanabb és nekem kizáró ok lenne. Ilyen például, ha börtön viselt lenne vagy az is, ha már van több gyereke több különböző férfitól.
febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha bárkit bántalmazott fizikailag felnőttként, szóval nem az, ha általános iskolában hirtelen haragú kis dulifuli volt, azt ki lehet nőni. Bármiféle egyéb illegális, agresszív dolog. Megcsalás. Ha már gyereke van, az mondjuk nem múltbéli dolog, de nagyon nagyon jónak kell lennie, hogy bevállaljam.


Az nem érdekel, hány emberrel szexelt szingliként meg ilyen baromságok.

febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Bármi, amivel börtönbe lehet kerülni, ezen felül személyes preferenciám, hogy ne éljen éjszakai életet, ne legyen egyéjszakás kalandja. Cserébe ugyanezt nyújtom.
febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Eléggé. A múltja miatt jutott el oda, ahol most van. Én is szeretném, ha érdekelné a páromat a múltam.
febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem számít a múltja. Mindig így gondoltam, hogy kutyából nem lesz szalonna és ez sokszor be is igazolódott. Nőcsábász, volt barátnőket megcsaló, hazug alakokból nem lesz jó partner. Már csak azért sem, mert az ilyen emberek baromi ritkán néznek magukba, ami meg ugye alap lenne, ha az ember változni, fejlődni szeretne. Illetve velem az is komoly felkiáltójel, ha valakinek nem volt már legalább egy komolyabb kapcsolata.
febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!