Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mennyire számít a másik múltja nektek?

Figyelt kérdés
Mi lenne olyan ami biztos kizáró ok lenne?
febr. 22. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Én 20 éve ültem bűncselekmény miatt igaz nem túl sokat, mivel akkor gyerek voltam és nem én követtem el csak rosszkor voltam rossz helyen, így nem is szoktam senki orrára kötni. Egyrészt elévült, másrészt egy példa statuálás áldozata lettem úgymond gyerek fejjel, az akkori politikai nyomás hatására. Ennek ellenére ha valaki megtudja és ez miatt lelép mehet isten hírével. Egyetemet végzett vagyok, olyan helyen dolgozom ahol alap követelmény a szigorított erkölcsi bizonyítvány, ha a munkahelyemen nem probléma akkor a magánéletben sem lehet az, eddig nem is volt, egy alkalmat kivéve.
febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
11, gyerekként börtönben?
febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalkorúként nem tiltja semmi
febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Számít, azért tudni szeretném, hogy dílerkedett, kurv*zott, pedofiloskodott és hasonlók. Persze biztosan nem kötné az orromra (ha csak nem hülye), de azért egy-kettő elszólása csak lenne. Mondjuk hímringy*kkal se tenném magam. Zavar a sok body-count.
febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, fiatalkorú, ahelyett, hogy konkrét számot írnál. Nem mindenki vágja ám a 20 évvel ezelőtti dolgokat.
febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%
A nyilvánvaló bűncselekményeken kívül nekem az, ha a korábbi kapcsolataiban hűtlen volt. Azonnali redflag.
febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Én azt nem szeretem, ha valaki dicsekszik és kérkedik a múltjával, illetve ha nem zárja le, és továbbra is legjobb barátok, stb.

Ha a múltból van olyan történet, ami tanúlsággal szolgálhat, arra kiváncsi vagyok. Nosztalgiázni viszont nem vagyok hajlandó.

febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
Az lenne csak a kizáró tényező, ha túl lenne már min. 4 váláson, 5 kapcsolaton, valamint lenne gyerek. (F!)
febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
18# nekem meg az, ha 3 kapcsolat és 4 válás lenne. Gyerek nem akadály, nekem is van egy rakás.
febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
A "múlt" mindenféleképpen rosszat kell, hogy jelentsen? Nem akarok naiv lenni, de miért ne számítana? Ha 35 évesen ismerkedek valakivel, nem beszélünk arról, mi történt velünk egész életünkben? Minden kapcsolatban meg kell újulni?
febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!