Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok így vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok így vele?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, kerülgetjük egymást elég régóta.


Végre randira hívna, viszont megtudtam pár dolgot, ami elbizonytalanított...


-Pestről Kecskemétre akar költözni, mert hogy ott olcsóbbak az albérletek, és onnan járna, ha éppen irodanapja van.

-A gyerekekre azt mondja, hogy "Jézusom, fúj, kisgyerek". Nem akar gyereket, legalábbis most ezt mondja.


Én nem akarok elköltözni a fővárosból, és nem tudom elképzelni, hogy olyannal legyek együtt, aki nem itt él. És minden találkozót előre kelljen szervezni, ne lehessen olyan, hogy este 10-kor valamelyikünk beindul és egymásnál alszunk.


Gyereket is szeretnék, még 30 éves korom előtt. Imádom a babákat, baromi cukinak tartom őket és ha van a baráti társaságban, tuti azonnal a kezembe veszem, játszok vele.


Nem tudom, így van-e értelme randizni, ismerkedni, ha ennyire mást akarunk az élettől.


24 és 26 évesek vagyunk.


febr. 25. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben le is írtad a valaszt. Nem, keress mást, aki hozzád hasonlò gondolkodásù.
febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
én nekem 7 éves kapcsolatom ment rá a gyerekes témára férfiként, szóval nem ajánlom elkezdeni se ezt
febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk miutan legtobb ember tiz even belul szetmegy, meg kicsit sem csusznal ki a gyerekvallalasbol a kovetkezo paroddal. De en se a tavolsagot, se Budapest elhagyasat nem vallalnam. Szemelyesen pedig esetleg szerelembol Pecsre mennek, de hiaba hallok jokat Kecskemetrol, Alfoldon felkotnem magam. Nem kovetnek senkit nemszeretem helyre.
febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így tényleg nincs értelme.
febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs, mi a kérdés?
febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!