Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem akarok kávézós padon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok kávézós padon ücsörgős fandikat de arra hívnak el?

Figyelt kérdés

Túl vagyok már ilyeneken és az a tapasztalatom ha volt is bennem korábban vmi szikra, ilyen randikon az azonnal ki is ég belőlem, nekem ezek teljesen kiábrándítók.(a korábbi baráaimmal nem is kezdődött még igy soha kapcsolatom mivel az életből volt párom nem a netről)

De neten meg ez megy.


A mostani pasiknak már szinte körlevélként megy részemről az hogy bocs én sétálni kávézgatni padokon ücsörögni monológokban beszélgetni biztos hogy nem fogok mégegyszer. De erőlködnek rajta, hogy de ő másik pasi. Lehet valakikkel unalmas volt, de azok más emberek nem ő.

Aham..

Akkorhát milegyen?



#igazolás #iskola #munkahely #kötelező időpont
márc. 10. 09:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
*randikat
márc. 10. 09:36
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy nem akarsz üldögélni a padon és sétálgatni. Ha nem visz máshová akkor majd visz más személy. A randi két emberről szól. Nyisd ki a szád, hogy oda nem mész és kész.
márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
21%
Magyarul költsön rád sokat a férfi már az első randin. Nem árt tisztázni az elején, hogy aranyásó vagy, így nem raboljátok egymás idejét feleslegesen.
márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
53%
Az első találkozásnak pont a beszélgetés a lényege. Ebből csak annyi jön le, hogy te már első randin nem a pasira vagy kíváncsi, hanem hogy mit enged a büdzsé..
márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Ehelyett mit szeretnél csinálni?
márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Javasolj alternatív programot. Mondd, hogy te nem vagy az a padon ücsörögve beszélgetős típus, te inkáb bungee jumpingolni szeretnél vagy akármi, és akkor javasolj olyan programot, amire szívesen elmennél. Azzal, hogy ők elhívtak _valamire_ már megtették az első lépést, azt nem várhatod el, főleg nem online, hogy olvassanak a gondolataidban, itt már te is nyugodtan kézbe veheted az irányítást. Nyilván optimálisabb lenne, ha a pasi eleve olyan programötlettel állna elő, ami számodra is szimpatikus, de szerintem a legtöbb neten ismerkedő pasi már van olyan rutinos, hogy inkább a biztonságos, szélesebb körben elfogadott programokat dobja fel első randis ötletnek, amiről úgy tudja/gondolja, hogy a legtöbbeknek bejönne. Merthogy ez az ismerkedésről szól, nyilván 10 év házasság után már jogos lenne elvárni tőle, hogy magától is tudja, mi tetszik neked és mi nem, de az első randinál még totál lutri, hogy egy falmászós program vagy egy luxi éttermezés kinél veri ki a biztosítékot és kinél nem.
márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

2 nem vehető ki hogy meg is mondom es arra kapom a válaszokat hogy de vele nem olyan lesz?

3. Az neked magyarul. Akikkel eddig jártam ott sem a pénzrol szolt az első találkozás. Az egyiket ugy ismertem meg pl hogy stoppoltam. Másikat strandon egyutt labdáztunk,,harmadikat egy szórakozóhelyen/munkahelyen.


4.szerintem nem. Akikkel eddig jartam egyikkel se ugy kezdődött hogy nagy komoly ismerkedos beszelgetos bemutatkozos randi lenne. Hanem jatszottunk hülyültünk bomoltunk egymasra kattantunk el se birtuk egymást engedni már első naptól sem, mindenhova egyutt jártunk és abazolut magátol jön az egész.

Nem kellenek bele nagybeszélgetesek se. Mert természetesen jön az is magától hogy egyutt élunk is.


5 komolyan legszivesebben a voltpasikat hívnám fel is. Azok valahogy mindent tudnak es egyikkel se kéne kilometereket sétálva beszelgetni hanem egyből izzás lenne iugalmak kalandok mennénk mindenhova "bevennénk" a várost is, rengeteg haver ismeros is van, csak nem vagyok hülye hogy visszamenjek pofonokért. Mert igyanugy tönkremenne a kapcsolat ahogy eddig mert nemnormalisak. Túl nagy az ára amit azért nekem fizetni kéne hogy jól érzem magam a másikkal veluk.

márc. 10. 10:00
 8/52 anonim ***** válasza:
51%

Hát elég gáz. Legalább egy kávézóba be lehetne ülni.

Annyira utálok sétálás közben beszèlgetni. Főleg így a hidegben, szeles időben. Majd jól megfázok az ingyen randi miatt.

Padon ücsörögni? Pont oda akarok ülni ahol a ciguk meg a csövesek bandáznak, szarják, hugyozzák össze magukat.

Hemperegjünk egy kis kutyaszarban is szerintem, úgy az igazi.

márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
41%
Igazából teljesen jó szűrő, hogy az illető személyre vagy kíváncsi, vagy ingyen ebédet akarsz, vagy szórakoztató központot keresel. Igazából érdemes lenne szétnézned a környezetedben, hogy azon ismerőseid, akik 60-70 éve házasok, azok járnak-e minden nap étterembe, vadvízi evezésre stb.
márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
De én meg otthon is tudok kávézni. Meg egyedul is tudok magamnak venni boltban. Meg ennyi erovel azokkal is tudom beszelgetni akik szintén a bolt mellett káveznak. Nekem ez megcsak nem is randiszámba megy. Es nem is vágyom erre. De már amugy utálom irritál taszít is. Szabalyosan el is utasítom ezeket a meghívásokat élből. Egy iskolai évzárós rizsa nincs ekkora kín nekem mint az ilyen "randik".
márc. 10. 10:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!