Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan, hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan, hol ismerkedjek lányokkal? Hogy hívjam el őket randira?

Figyelt kérdés
Odamegy hozzátok egy srác, mitől függ hogy nyitottak vagytok a vele való ismerkedésre, vagy lekoptatjátok?

márc. 21. 07:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Lányok erre nem fognak őszinte választ adni, de egy a lényeg: nézz ki jól. Minden más lényegtelen.
márc. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha jó kedvem van és szimpatikusnak tűnik (=tetszik és szépen beszél, azaz normális hangja van és nem makog, dadog), akkor nyitott vagyok. Ha nem vagyok beszélgetős kedvemben, akkor elküldöm mindentől függetlenül.
márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem, ha nem kapsz engedélyt (szemezés, mosoly) akkor kàr küzdeni. Egyetlen pasi volt, akivel leálltam így a semmiből dumálni, vele is csak mert meg tudott lepni azzal amit mondott és úgyse tudtam volna hova menni, nem volt jobb dolgom (buszt vártunk).

A holra a válasz, hogy akàrhol, ahol erre nyitott embert találsz.

Ha random akarsz odamenni "előjàték nélkül", akkor nagyobb a rizikó. Akkor komoly esélyed van, hogy eleve nem nyitott a lány az ilyen közeledésre, vagy rossz napja van, mint, ahogy a kettes írta, vagy eleve nem tetszel neki, esetleg foglalt.

Ha már odamész, szerintem véletlen se az "olyan szimpatikusnak tűnsz megismernélek" valamelyik verzióját vedd elő. Ilyenkor mindig felmerül bennem, ha egy pasi ezt adja elő, hogy a nézésem, vagy a járásom olyan rohadt szimpatikus vajon? Mert mást nem tud rólam. Lehetek egy állatkínzó, gyermekgyilkos pszichopata is, idegenként az utcán ezt úgyse látná, akkor mire fel vagyok "szimpatikus".

Kb ennyi jutott eszembe.

márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Miért a halakat kérdezed, és nem a halászt, hogy hogy kell halat fogni?
márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
A hekyzet donti el, hogy kinel kell beprobalkozni. Ha gyanutlan embereket tamadsz le, annak egyertelmuen elutasitas lesz a valasza. Az ismerkedes azelott kezdodik, hoyy odamennel hozza.
márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

"Ha már odamész, szerintem véletlen se az "olyan szimpatikusnak tűnsz megismernélek" valamelyik verzióját vedd elő. Ilyenkor mindig felmerül bennem, ha egy pasi ezt adja elő, hogy a nézésem, vagy a járásom olyan rohadt szimpatikus vajon? Mert mást nem tud rólam. Lehetek egy állatkínzó, gyermekgyilkos pszichopata is, idegenként az utcán ezt úgyse látná, akkor mire fel vagyok "szimpatikus"."


Őszintén kérdezem, hogy tényleg, mi másért lennél szimpatikus? Mi mást mondjak neked egy buszmegállóban, ha egyszer tényleg azért mentem oda hozzád, mert szépnek talállak?

Aztán ha van kölcsönös nyitottság, akkor kiderülhet, hogy van-e közös értékrend, stb, stb. Bármelyikünk bármilyen indokkal megszakíthatja majd az ismerkedést. Ha kiderül, hogy pszichopata vagy, akkor majd nem randizunk többet, és kész.


De egy buszmegállóban mivel kezdjek?

márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

"Őszintén kérdezem, hogy tényleg, mi másért lennél szimpatikus? Mi mást mondjak neked egy buszmegállóban, ha egyszer tényleg azért mentem oda hozzád, mert szépnek talállak?"

Nálam a szép és a szimpatikus nagyon nem szinoníma. Akkor mond, hogy szépnek találod a nőt. A szinpátia annál sokkal, sokkal összetettebb és nem értelmezhető egy teljesen idegennel szemben.

márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom #7, hogy milyen szótárban kell keresni, a te értelmezésedet, de én eddig csak ezeket találtam:


"SZIMPÁTIA főnév ..iát, ..iája, (régies írva: sympathia is) (választékos) Rokonszenv."


"ROKONSZENV [e] főnév -et, (-ek), -e [e, e, e] Önkéntelen, ösztönös vonzalom; szimpátia."


"szimpátia – ‘rokonszenv, vonzódás’. – szimpatikus: ‘rokonszenves, vonzó’; ‘‹a vegetatív idegrendszeren belül› a belső szervek működését serkentő’. – szimpatizál: ‘rokonszenvez, vonzódik’. – szimpatizáns: ‘valamely eszmei, politikai mozgalommal rokonszenvező, de hozzá nem csatlakozó személy’: kommunista szimpatizáns."



Ha a te értelmezésed eltér a valódi jelentésétől (Önkéntelen, ösztönös vonzalom), akkor az nem a másik fél hibája. Vagy légy megértő, hogy az emberek a szavakat a megadott jelentésükkel használják vagy akkor legyen nálad egy "hogyan értelmezem én a szavakat" szótár nálad, amit az emberek elolvashatnak mielőtt leszólítanak.

márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a köznyelvben a szimpátia vonzalmat szokott jelenteni. Hát jó. Legyen így.
márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

De, ha már szótárazunk.

"Szimpatikus szó jelentése

szimpatikus (melléknév)

1. könnyű kedvelni, mert kedves, barátságos stb.; szeretetre méltó, rokonszenves."

Valahogy egyik se a felállt rá a farkam, khm. vonzó.

márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!