Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan, hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan, hol ismerkedjek lányokkal? Hogy hívjam el őket randira?

Figyelt kérdés
Odamegy hozzátok egy srác, mitől függ hogy nyitottak vagytok a vele való ismerkedésre, vagy lekoptatjátok?

márc. 21. 07:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"külalakomból dönti el a pasi, elvégre, már akkor szimpatikus vagyok, mikor egy szót sem váltottunk" - tehát akkor belátod, hogy a szimpátia egyenlő azzal, hogy valaki szép?"

Ha tudom, hogy ilyen értetlen vagy, idézőjelbe teszem a szimpatikus szót.

Szerintem egyszerűen nem egy nyelvet beszélünk.

Az, amit írtam irónia, azt bármilyen meglepő, nem lehet szószerint érteni és, a kontextusból kiragadott mondatrészek sem feltétlenül azt jelentik, amit a valós mondat.

"tetszik és szépen beszél, azaz normális hangja van és nem makog, dadog" tehát, azt, hogy nem makogok, dadogok, szép a hangom stb. a külalakomból dönti el a pasi, elvégre, már akkor szimpatikus vagyok, mikor egy szót sem váltottunk."

Ez volt a mondat, amit akkor most elemzek neked.

Idéztem a 2 hsz-ból, amiben a tetszik mellett több olyan tulajdonság is volt, ami nem lenne szimpatikus a válaszadónak, tehát, ezek hiányában tud szimpatikus lenni. Ezeket azonban nem tudhatja a pasi, amíg szóba nem áll a nővel. A szimpátia, ahogy abból a hozzászólásból is kisüt sokkal több, mint szexuális vonzalom, sőt, sokszor egyébként azt pont nem tartalmazza. Az elképzelt helyzetben a pasi odajön és azt mondja szimpatikus vagyok. Erre reagáltam, hogy, a pasi, ha egy szót sem váltottott a nővel mégis szimpatikus neki, akkor minden bizonnyal a külalakból dönti el, hogy az adott nő 2. hsz-ből idézve, nem makog, dadog, normális hangja van, szépen beszél. Arra próbáltam irónikusan utalni, hogy még a számodra teljesen másképp értelmezett 2. hsz szerint is, a szimpátia sokkal több, mint külső iránti vonzalom. Ennek megfelelően pedig nem lehet valaki szimpatikus, ha még egy szót sem váltottatok.

Ami a másik problémádat illeti, mivel te a szimpátia szót a vonzalomra használtad, így felteszem, szerinted azt jelenti. Erre hoztál "szakirodalmat", mint bizonyíték. Hol írtam, hogy az idézett szöveg a te véleményed?Ellenben, felteszem, azt támasztja alá, különben minek idézgetnéd?

Egyszerűen végig ezt az állaspontot védted : szimpátia = vonzalom. Szerintem pedig a köznyelvben nem így használjuk. Erre a felvetésre te hoztál szótári példákat, hogy cáfold. Amennyiben nem az a véleményed, hogy a vonzalom, azon belül is a szexuális vonzalom a köznyelvben azonos a szimpátiával, miért kardoskodsz emellett?

Mint írtam, nem nekem van szövegértési problémám.

márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!