Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talált új csajt tinderen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált új csajt tinderen vagy nem válaszoltam eleget ma?

Figyelt kérdés
Már 2 napja aktívan írogatunk egymásnak messengeren. Ma is írt, de ma nem értem rá, így ritkábban válaszoltam, de válaszoltam mindig azért. Amúgy egész nap online, mármint zöld pöttyel láttam, mikor a csetre néztem, mert bevallom este 7 körül vártam, hogy írjon,végig online volt, de nem jött semmi. Aztán kilépett. Igazából írtam neki én, hogy mizu van, mert nagyon el van tűnve. De ugye, mivel már nem aktív, erre nem fogok választ kapni. Ráadásul megmondom őszintén, eléggé zavart, hogy nem ír, ráadásul egy ismerkedés elején vagyunk, vártam és nekem ez csalódás igazából. Gondolkodok is rajta, hogy holnap megírom, hogy fejezzük be, mert valahogy nem igazán kedvelem, ha egy ismerkedés elején órákig ignorálnak, pláne, hogy eddig azt mutogatta mennyire oda van értem. Ne értsétek félre, nem vagyok fóbiás, de nekem az sem tetszett, hogy most nekem kellett rá írnom, előre írnom. Ezt nem szeretem, nem is így neveltek és nekem ez nem jön be, hogy nekem kell itt előre írkálni nő létemre, mert ő hirtelen elfelejtett ma este.

ápr. 1. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Megírtad neki, hogy azért válaszolsz ritkábban, mert elfoglalt vagy? Mert ha nem, értelmezhette úgy a helyzetet, hogy le akartad koptatni.
ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam ilyet, de azt sem, hogy le akar koptatni. Már tegnap megbeszéltük, hogy nagyon szimpatikus nekem. Szóval este 7-től vártam 22-ig, hogy írjon, online volt, de sehol semmi. Ezzel kicsit még is sértett. Most haragszom is rá. Úgyhogy én voltam kénytelen írni, de ez most akkoris egy tüske, mert én úgy hiszem, hogy egyből mással kezdett beszélni! Ezért volt online
ápr. 1. 23:22
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz abból az jön le, hogy bestresszelsz egy ilyen szitutól, hogy nem keres egyből. Próbáld lazábbra venni a dolgot, nem is ismered még jóformán. Kénytelen voltál ráírni?! Miért? Mi történt volna ha nem írsz rá?
ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

csak lazán f@sz@n nem szabad ebből ekkora ügyet csinálni.


sry de sok pais és nő párhuzamosan több embert futtat nem csak te vagy neki most.


ha ez nem a te világod akkor a Tinder nem a te platformod.

ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"mert valahogy nem igazán kedvelem, ha egy ismerkedés elején órákig ignorálnak"


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de nem lehet, hogy a saját önbizalmaddal van gond, ha két napi írogatás után pár óra szünetnek ekkor jelentőséget tulajdonítasz, haragszol érte, és tüske van benned miatta?

ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
te feltekeny tipus vagy kerdezo ezt mar most latom.
ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4. Akkor sok sikert neki. Én nem szeretem a párhuzamos futtatást
ápr. 2. 00:09
 8/19 A kérdező kommentje:
5. Lehet nem tulajdonítanék ekkora jelentőséget, ha ma nem ünnepnap lenne és tudnám, hogy nem dolgozik. Eddig mindig este beszéltük a legtöbbet, de konkrétan 15.30 volt az utolsó üzenete, amire 15.50-kor válaszoltam
ápr. 2. 00:15
 9/19 A kérdező kommentje:
*és nem tudnám, hogy nem dolgozik
ápr. 2. 00:15
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7. nyisd meg azokat az uzeneteket mas ferfiaktol amiket eddig nem nyitottal és akkor lesz olyan aki nem hogy orak mulva ir vissza ha nem a masodperc ezred szazaleka alatt.. szivesen ! uto irat : szerintem tul magasra tetted a lecet es szntekkel jobb hapsi akinek ha 20 ujja lenne akkor is akadna mindegyikre.
ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!