Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talált új csajt tinderen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált új csajt tinderen vagy nem válaszoltam eleget ma?

Figyelt kérdés
Már 2 napja aktívan írogatunk egymásnak messengeren. Ma is írt, de ma nem értem rá, így ritkábban válaszoltam, de válaszoltam mindig azért. Amúgy egész nap online, mármint zöld pöttyel láttam, mikor a csetre néztem, mert bevallom este 7 körül vártam, hogy írjon,végig online volt, de nem jött semmi. Aztán kilépett. Igazából írtam neki én, hogy mizu van, mert nagyon el van tűnve. De ugye, mivel már nem aktív, erre nem fogok választ kapni. Ráadásul megmondom őszintén, eléggé zavart, hogy nem ír, ráadásul egy ismerkedés elején vagyunk, vártam és nekem ez csalódás igazából. Gondolkodok is rajta, hogy holnap megírom, hogy fejezzük be, mert valahogy nem igazán kedvelem, ha egy ismerkedés elején órákig ignorálnak, pláne, hogy eddig azt mutogatta mennyire oda van értem. Ne értsétek félre, nem vagyok fóbiás, de nekem az sem tetszett, hogy most nekem kellett rá írnom, előre írnom. Ezt nem szeretem, nem is így neveltek és nekem ez nem jön be, hogy nekem kell itt előre írkálni nő létemre, mert ő hirtelen elfelejtett ma este.

ápr. 1. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért 15.50-től az már nem pár óra választalanság. Az már elég sok. Pláne, hogy a legtöbb embernél ott a telefon és 5 perc írni. Olvasta a válaszod 15.50-est? Ha igen, akkor hagynám, ha nem, akkor várnék.
ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11. 16.22-kor olvasta a válaszom. Ott a profilképe az üzim alatt és az időpont 🤷
ápr. 2. 00:39
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk ez nagyon gáz,hogy azt várod,mindig a másik írjon először.
ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Kezdjük ott,hogy a messenger állapotjelzése évek óta megbízhatatlan, szóval a zöld pötty még nem jelenti azt,hogy online. Ezt az egész netes társkeresést pedig nem szabad túl komolyan venni, nem is tudom már hány alkalommal történt velem is,hogy azt hittem sinen van a dolog,aztán egyik napról a másikra nem írt többet, de olyan is volt,hogy írta később lesz,mert vendégei jöttek, és egy óra múlva törölte a kapcsolatot. Ha nem ír, akkor köszönj el, és töröld, nem kell semmi panasz vagy hiszti. Kembe Szorel-nek volt egy jó szövege. 2,5 másodperc leírni ,hogy jó reggelt, ha valaki ennyi időt se szán rád,azt el kell engedni, és én eszerint állok a netes társkereséshez, javaslom tedd te is.
ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedés elején sima, hogy mindenkinek több ember van a talonban, leírásod alapján lehet csak húzott téged, ki akarta provokálni, hogy írj. Mérleg nyelve még mindig elbillenhet bármelyik irányba. Viszont ez a baj a tinderrel, túl könnyű tovább állni, mert jön a listán a következő.
ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is azt kell mondanom, hogyha téged ez a helyzet kiakaszt, akkor ez az ismerkedés forma nem neked való. Főleg ha egy jó csajról, vagy jó pasiról van szó. Mind több vasat tart a tűzben.
ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem az sem tetszik, hogy alapból egy csomóan full madárnak néznek és a lakásukra akarnak citálni első alkalommal. "Gyere át borozni." Ha azt mondom, hogy köszi de nem. Akkor az a válasz, hogy "akkor menjek én?" 😂😂😂😂😂 A Tinderen alap bunkónak lenni úgy tűnik vagy egy szexcentrikus fsznak
ápr. 2. 07:57
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Nem feltétlenül alap, de van az a pasiréteg akikre buknak a nők, azok rengeteg like-ot kapnak, és ha te nem állsz kötélnek,akkor lép tovább. A normálisabbjára meg nem szavaztok, mert nem annyira jó pasi,vagy csak rossz a fotója.
ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
17# Tinderen a pasik 80%-a szexet vagy valami lazább kapcsolatot keres. Aki elsőnek lakásra akar hívni az elég egyértelmű. Ha te párkapcsolatot szeretnél, nem biztos hogy ilyen oldalon lenne érdemes próbálkoznod.
ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!