Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hányszor érdemes nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hányszor érdemes nekem keresni a férfit?

Figyelt kérdés
Ami még nem fordítva sül el?
ápr. 2. 09:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Maximum 50-50 arányban. Én biztos nem keresnék egy pasit többször, mint ő engem.
ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Én mindig csak tükrözni merek.

Tehát a pasi tempóját veszem fel én is és ahhoz igazodok.


Pl volt aki olyan ha nem veszem fel a telot nem írok épp vissza, akkor képes személyesen jönni hozzám vagy a munkahelyre. Na nála pl ha ő nem vette fel, simán elszaladtam en is hozzá és becsöngettem. Eleinte meglepte de később pl mosolyszünetekben hiányolta is mikor össze voltunk balhézva hogy már meg nem csönget senki nem vagyok ott.


Vagy volt olyan is aki ugy kezdte velem a kapcsolatpt hogy szinte csak 3 naponta találkoztunk es ugy ütemezett engem be. Elhivott erre arra haveri partykra stb. Így vele pl én is tartpttam azt hogy pár napos szünetekkel találkozunk csak és nem erőszakosan keresem naponta es ötleteltem en is pl halászlevet főzzunj egyutt es igy apránként alakult ki minden.

Vagy ő pl olyanha írnak neki, később ir vissza az azonnali pattogást rühelli es azt is ha vki azonnal válaszol neki mimtha csak a teloja lenne az élete. Igy neki én is pár óra késésekkel írtam csak vissza mindig.


Aztán volt olyan pasim is aki unalmasan élt. Kb mintha a nyugger nagyimmal jönnék össze. Néha egy egy fagyi séta vagy egy közös reggeli valahol vmi vendéglátó teraszán. Ő napi heti rutinnal élt minden kiszamitva és vele amiert hétvégente volt több időnk igy hétvégente talalkoztunk, es eleinte mivel ritkán voltunk egyutt igy a videocsetet vezettem be kapcsiba, aki neki még nem volt terepe, de előtte beszelgettem ismeroseimmel is videocseten es benne is kialakult ez hogy videocsetelgessunk. Szép apránként megnyilt úgy hogy aztan kesobb ő hivogatott allandoan videocsetelni is.

De arra mindig torekedtem hogy az addig tartson amig ö nem akarja letenni es ne húzzam. Igy magátol kialakultak az egyre hosszabb és sűrűbb kontaktok is.

Törekedtem arra is mindig hgy eszrevétlenul szivárgok csak az eletukbe. Es észre veszik de már napi kontakt van es már egyutt is élünk.

ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Első rovidebben leírta mint én:D


Szóval ritkakontaktos pasikkal en is ritkábban kontaktolok, de akik jobban rámtapadnak azokra en is jobban merek tapadni.

(2.voltam)

ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem számszerűsíthető. Akkor érdemes keresni valakit, amikor hiányzik.
ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg illik vagy jobb felvenni a másik tempóját. És nem túlmenni azon vagy alámenni annak.

Egy "nyelvet kéne beszélni" a másikkal nonverbalisan is. Vagy egy húron lenni.

ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

#2 azért én ezzel nem teljesen értek egyet.


Ha valaki beállítana a munkahelyemre vagy a lakásomra, mert dolgom volt és nem vettem fel a telefont, azt biztos elküldeném a francba, ez nagyon creepy. Kontrollmániásnak tűnik.


A másik véglet meg még ennél is rosszabb. Én az évek alatt rájöttem, hogy nincs olyan, hogy “kevés kontaktos pasi”. Az más szavakkal a nem szerelmes pasi, aki elvan veled, mert valamire hasznosnak tart (szex, beszélgetések, jókat főzöl neki, szívességeket teszel vagy ilyesmi), de amint jön jobb, szó nélkül kidob. Aki mindig csak kb. félnaponta ír vissza, soha nem hív fel, és még a heti 2 talit is szinte sokallja, az nem azért van, mert neki sok énidő kell, hanem mert nem szerelmes beléd :D


Arra kéne rájönnöd, hogy nem mindig neked kell idomulni az ő igényeikhez meg tempójukhoz, hanem legyen egy elképzelésed arról, hogy te mennyi kontaktot, együttlétet, figyelmet igényelsz és akitől nem kapod meg, nem tesz boldoggá, azt otthagyod és keresel olyat, aki megadja.

ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem egyformák a pasik. Vannak akik "hidegvérűek" vagy lassú tempóban haladnak, lassan alakul ki bennük minden apránként, de vannak a tapadósak forrófejűek "vérmesebb" pasik is.


A hidegvérűeket lassúakat szinte el is riasztaná ha egy nő tapad, izzik, a forróbb akaratosabb pasiknak meg bejön, e lehetsz te is "tüzesebb" mert velük lehet.


Én ezt valahogy nem látom úgy hogy nőtől függne. Ez a pasik jelleme.

ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

“A hidegvérűeket lassúakat szinte el is riasztaná ha egy nő tapad, izzik, a forróbb akaratosabb pasiknak meg bejön, e lehetsz te is "tüzesebb" mert velük lehet.”


Miért kell úgy általánosítani, mintha az emberek valami nagykönyv szerint működnének?😂Szinte az összes hidegvérű nyugodt lassú típusú férfi ismerősöm nagyszájú temperamentumos tapadós nőkkel van együtt, pont azért, mert ha két hidegvérű vár a másikra, hogy nyomuljon, abból végül nem lesz semmi…a két forróvérű meg olyan, mint két dudás egy csárdában, pár héten belül kiidegelik egymást. Vagy nem. Nincs erre általános recept, mindenki mással kompatibilis.

ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

Nem altalánosítok. Azt irtam minden ember minden pasi más es kivettem 2 példát. Egyiknek bejön ha a nyakán lógsz másiknak pont nem.

Tehát paitol függ az hogy most jó lesz ha ráírsz, vagy pont hiba lesz.

ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
*pasitól
ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!