Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egyáltalán nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán nőként interneten társat keresni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol? Eddig két alannyal jártam onnan mert élőben szinte nincs társasági életem. Nos mindkettőnek meg volt a maga defektje. Valamiért úgy gondolom akik élőben találnak párt normálisabbat sikerül fogniuk(nem feltétlenül de általában). De magányosan hogy fogjak magamnak élőben? Én nem fogok nyomulni.Rossz tapasztalatom is volt régebben az élőben való nyitásról férfiak felé.Be lehet égni rendesen ha a férfi egy fa...sz.Már ha barátkozik velük az ember akkor is azt hiszik szerelmes vagy beléjük.

2015. okt. 27. 11:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Főként lányok/nők válasza tapasztalata érdekelne.
2015. okt. 27. 11:07
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Nehéz találni hasonlót!

Mindenkinek vannak hibái....


Soksikert és szerencsét kívánok!

2015. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Férfiként válaszolok.

Mindenkinek megvan a maga defektje, gondolom te sem vagy tökéletes. Érdemes párt keresni, de nem úgy, hogy minden erődet ebbe fekteted.

Inkább csak próbálj meg ismerkedni aztán úgyis lesz majd valaki akivel kölcsönös lesz a szimpátia.

2015. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Élőben ugyan olyan emberek vannak mint a neten mivel a neten is élő emberek vannak.
2015. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van defektje. Mindenkinek. Neked is.
2015. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam persze mindenkinek vannak defektjei meg nekem is.Nem várok tökéletességet nyilván. De nekik túl nagyok voltak. Az egyik már az elején bizonyos testrészeim kritizálta a másikkal sok időt jártam ,komolynak tűnt meg ellenem nem tett komoly dolgot, de a természete olyan volt hogy totálisan kiborított állandóan és ennyi idő után olyan vagyok mint akit idegileg leszipolyoztak.
2015. okt. 27. 11:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Na ezért tettem fel a kérdést.
2015. okt. 27. 11:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Akivel élőben találkozol annak is van defektje. Ahogy neked is, nekem is és mindenki másnak. A férjemet a neten ismertem meg, igazából sokáig nem is mertem komolyan venni a kapcsolatot, mert eléggé csajozós volt előttem. Ne úgy kezdj neki, hogy ebből komoly dolog fog születni, legyél laza, ismerkedj nyugodtan és mindenkinek mond el, hogy is vársz egy kapcsolatban, illetve hogy az első randi nem randi, csak közös program, amitől ne várjatok semmit. Randizz több pasival, akik szimpatikusak voltak neten és döntsd. Aki pedig írt neked, de nem jön be, annak is írj vissza, hogy megvan a befutó és hasonló jókat kívánsz neki. Így bővül az ismeretségi köröd, könnyebben a sorok mögé látsz és nem csak egy profil leszel a neten, hanem egy normális, kommunikáló ember is. Sok sikert :)
2015. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mások is írták: ugyanazokkal lehet élőben is megismerkedni neten, akikkel élőben is. Például mielőtt összejöttem volna a párommal, mindketten fent voltunk társkeresőn (nem ott ismerkedtünk meg).

A társkereső is csak egy ismerkedési platform, az viszont rajtad múlik, hogy kit választasz. Kell némi önismeret és emberismeret ahhoz, hogy megfelelő partnert találjunk. De ez élőben is ugyanígy van.

2015. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi lesz a netes társkeresésben reménykedő pasikkal, ha nem lesznek nők a társkereső portálokon? :-)

Ha személyesen nem boldogulsz, akkor a net lehet mankód. Nekem volt már onnan kapcsolatom, normális emberrel, de hosszú távon nem passzoltunk össze kellőképpen. Igazából csak külső tényezőkön múlt, hogy nem maradtunk végül barátok, bár, hosszú még az élet, sose lehet tudni, minden esetre egy darabig még tartottuk a kapcsolatot beszélgetés szinten időnként, aztán egy ideje semmi. Lehet ott is szerencséd, ha nyitott vagy erre a platformra, add meg magadnak a lehetőséget.

2015. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!