Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hányszor érdemes nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hányszor érdemes nekem keresni a férfit?

Figyelt kérdés
Ami még nem fordítva sül el?
ápr. 2. 09:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Na itt a baj, hogy senki sem önmagát adja, aztán megy a háborgás, hogy nem ilyennek ismerte meg a másikat. Ez a túlzott simulékonyság ez kb hazugság, mert nem te vagy csak azt adod elő, amit a másik látni akar, hogy ezáltal megnyerd magadnak.
ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%
Miert ne adná önmagát bárki azzal ha pl nem lóg más nyakán ha az a másiknak terhes lenne?
ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Inkább alap figyelembe venni a masikat pláne emberi kapcsolatokban hogy a másiknak mi hogyan esik.
ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
#12 azért, mert te lehet pont arra vágynál. Lehet neked full hiányzik, hogy többet beszéljetek, találkozzatok, de inkább szenvedsz csendben, csak nehogy ne az legyen, ami neki jó. Magadat teljesen alárendeled.
ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

Akkor aki magát akarja a másikra erőszakolni mert arra vágyik és ha nem veszi a másikat is figyelembe akkor csak elriasztja a masikat azzal ha a másiknak ez taszító.

Normális ember figyelembe veszi a màsik embert is

ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem a másikra kell erőszakolni magam, de ha nekem több az igényem, míg a másiknak nem. Ez a kapcsolatban is ki fog ütközni és majd megy rinya, hogy de miért a barátokkal több a másik több időt, miért nem válaszol, csak 3 nap múlva, mikor együtt vagytok. Ezért.. más a figyelembe veszem a másikat és az is más, hogy leutánozom, mintha nem lenne saját személyiségem..
ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

De eleinte nekem is volt olyan is aki 3 naponta másik csak hetente randizgatott. Es apránként alakult bennük ki a szerelem komoly kapcsolat a több év, az együtt élés is, minden.


Miért olyan nehéz a másik embert tiszteletben tartani vagy figyelembe venni?

Aki ajtóstul akar rohanni ha tetszik ha nem, mint bika a vörös posztóra, az hol szereti a másikat?


Tipik kkntrollmániás bántalmazókra vall amugyis ez a "roham".


Kapcsolatokban 2 ember van. Nem csak önmaga van. Hogy en szerelmes vagyok en ninstop akarok csetelni nekem életem sincs a másik nelkul, es vki vagy alkalmazkodik ehhez vagy el lehet menni. Lehet igy is élni.


De nem ártana tudni a másiknak mi jó mi nem. Mert ezzel el is lehet bárkit üldözni is.

ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, hogy nem lehet felfogni két külön dolgot? Ha nekem valaki, csak 3 naponta ír vissza, de nekem az nem oké,akkor én nem is folytatom vele, mivel nem azonos az igényünk. Nem erőszakolom rá, hogy többet írjon, csak nem egymást keressük... Olyankor tovább állok és nem megjátszom magam. Ez így kell érteni...
ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha látsz/érzel benne potenciált, akkor fele-fele arányban. De ha gondot tapasztalsz, jelezheted te is felé...
ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
#17 te olyan szinten nem veszed figyelembe a saját igényeidet, hogy bármit bárhogy csinál a másik, az neked úgy van jól. Ha nyomul, az is jó, ha nem, az is, neked mindegy, csak valaki legyen. Társfüggőség a neve. Vajon a pasik is annyira vannak tekintettel arra, hogy neked mi a jó, mint te arra, hogy nekik? Kötve hiszem.
ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!