Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Tényleg van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg van olyan hogy ha úgy érzitek túl sokat adtok vagy mutattok az érzelmeitekből egy nőnek(kapcsolat előtt) akkor visszahúzódtok utána és elrejtitek inkább?

Figyelt kérdés

Láttam egy két ilyen videót ezzel kapcsolatban és érdekel a ti tapasztalatotok.

Valamint volt egy srác aki sírt, meg minden úgy odavolt értem(én is érte félre értés ne essen) és mintha hirtelen feltűnt volna neki, hogy túl sokat mutat az érzelmes oldalából így visszahúzódott. Pedig nem lenne oka rá ha velem van dolga én nagyon becsülöm ha valaki kimutatja az érzelmeit ebben a világban



ápr. 2. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ebben a világban?!


Talán egy másik világban megéri kimutatni, de itt általában csak bántanak és elárulnak, ha egyszer megteszed. Pont ezért nem éri meg, bár..


"Az élet küzdelem, és csak akkor állunk meg, ha meghalunk."

ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze megértem de én nőként pont így érzem magam mert én is sok energiát fektetek bele ha szeretek valakit és túl érzelgős vagyok

Igen úgy értem ebben a mai hideg világban jó ha az ember talál valakit aki még ilyen

ápr. 2. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lány, akikkel randiztam (volt elég sok), nem váltott ki semmilyen különösebb érzelmet belőlem. Volt egy lány, akiben ilyen ártatlan, gyermeki őszinteség volt, mellette lett volna értelme nyitni, de az élethelyzete miatt félbeszakadt az ismerkedés.


Aztán megismertem a barátnőmet és nála teljesen természetesen jött ez.


Szerintem minden ilyen játszmázás nagyon idétlen és gyerekes. De meggondolatlanul dobálózni az érzésekkel is, még mielőtt megismernénk jobban a másikat.

ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a no nem viszonozta vagy megbantott .A vissza huzodás sosem azert van mert mi igy gondoljuk..
ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

Azt vallom, hogy minden embernek van rengeteg oldala. Gyakorlatilag ahány hangulata+100, annyi oldala. Valamennyire igaz, hogy hajlamosak vagyunk az érzelmes oldalunkat kevésbé mutatni és ha túlságosan előjönne, akkor visszavenni picit. Vagy szimplán elpoénkodni, akár öniróniával tenni súlytalanná amit amúgy szívből mondunk.

Ugye minket férfiakat alapból arra tenyésztettek, hogy legyünk kemények, erősek, az érzelmesség pedig a nők feladata, az gyengeség,meg ilyen baromságok. Ezért van az, hogy ha elő is jön az érzelmes oldalunk, sokunknak nem olyan egyszerű úgy igazán őszintén kimutatnunk az érzelmeinket. Érzelmi analfabéták vagyunk picit. Pedig aztán biztos nem csak nekem van egy borzasztó nyálas, szentimentális oldalam is, amitől még én is hányingert kapok néha... (Látod? Erről beszélek. Leszólom és viccet csinálok a saját érzéseimből... 200 IQ önelemzés) Szóval nálunk nem mindig tudatos, hogy "takargatjuk" az érzelmes oldalunkat, egyszerűen valamennyire belénk lett nevelve és a tapasztalatok is erre erősítenek rá, hogy csak nagyon ritkán mutassunk érzelmet.

Talán Karinthy mondott valami ilyesmit: ,,Ott vagyok gyengéd, ahol tudják, hogy nem vagyok gyenge"

Na, valami ilyesmi kavarog bennünk, félig-meddig tudat alatt. Ezen pedig bizony dolgoznunk kell.

ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
simán megbántottad és vissza hátrált.. jól elcseszted grat !
ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy ahányszor kimutattam az érzelmeimet, minden kapcsolatomban, akkor sérültem. Erre csak ezt tudom mondani
ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!