Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan nővel/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel/férfival, aki elvált?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, nő vagyok.
Csak ha nincs gyereke, nő vagyok.
Nem, nő vagyok.
Igen, férfi vagyok.
Csak ha nincs gyereke, férfi vagyok.
Nem, nő vagyok.
48 szavazat
1 2
 1/16 denumer ***** válasza:
76%
Ugyanaz mint egy sima kapcsolat, csak volt róla "igazolásuk". Nem értem a problémát.
ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
A napi provokáció. Előzőleg úgy volt feltéve a kérdés, hogy gyerekkel rendelkező férfival összejönnétek-e. Ott nagyon le lettek húzva a férfiak, erre kellene ráerősíteni most is.
ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Elvált, de gyerektelen férfival igen. Ha gyereke van akkor nem.

25/N

ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Kezdődik! :D
ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Férjemnek is van az előző házasságából gyereke, meg nekem is.

A gyerekem előtt nem jöttem volna össze gyerekes pasival, simán elvált az volt huszonévesen is.


Szóval ez megint egy ilyen összeugrasztó, provokatív kérdés. Függ a személyiségtől, az élethelyzettől, de még valamelyest a kortól is, mert mondjuk egy 40 körüli nőnek sokkal kevésbé lesz még ez IS feltétel mint egy 20 évesnek.

ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Bizonyos életkor felett nem gond, de abban a korban amiben vagyok, ezt max úgy lehet összehozni ha valaki elkapkodja a házasságot, ez meg nekem nem bizalomgerjesztő.
ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyermekes férfival, mert nekem is van gyerekem.
ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy hány évesen és milyen okból vált el.

De azért 25 évesen nem akarok elvált férfit.

ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem kizáró ok.
ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 22 éves vagyok, ha valaki elvált, akkor vagy nagyon korán házasodott és kb azonnal elvált, amivel vannak fenntartásaim, vagy öreg hozzám.


De magával az elváltsággal nincs gondom, ha 30 éves lennék, nem lenne kizáró ok.

ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!