Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan nővel/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel/férfival, aki elvált?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Össze is jöttem, ráadásul én kezdeményeztem :-)
ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is elváltam, a motani feleségem is elvált. Mindkettőnknek vannak gyerekei. Tehát rendes mozaikcsalád vagyunk.

Szerintem ez a házasság lényegesen jobb lett, mint az első, de nagyon vigyázunk is egymásra. :)

ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Fiatalon nem volt kizáró ok, ha nem volt gyereke.

Végülis ez egy jele annak, hogy hajlandó elköteleződni, ami még pozitív is lehet. Kérdés, hogy mennyire ábrándult ki a témából. Mert az elvált pasik ritkán akarnak megint komoly kapcsolatot. Ezt hamar tisztázni kell, mert alkalmi kapcsolatokba nem akartam soha belemenni.

Most negyven felett, ha elválnék, nyilván csak elválttal jönnék össze. Aki ennyi idősen még nem volt házas, ott komoly gondok vannak.

ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Elvált vagyok, kisgyerekkel, közelebb az 50-hez, mint a 40-hez. Csak olyannal jönnék össze, akinek szintén van gyereke, mert ő talán megérti a nehézségeket. (De nem keresek párt.)


A 20-as éveimben, 30-as éveim elején biztos, hogy csak függetlent választottam volna.

ápr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kriszpo ***** válasza:
28%

1. Ilyen vagy ehhez hasonló kérdés már volt. Miért nem nézed meg, hogy ahhoz mit írtak?

2. Ha komolyan gondolod a kérdést, akkor elég nagy baj lehet, ha innen várod a választ. Ergo, mások mondják meg, hogy mit csinálj...

3. Szerintem ez egy magánjellegű kérdés.

ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ErniE76 ***** válasza:

Elváltam gyerekkel, utána 5 év kapcsolat után összeházasodtam egy elvált szintén gyerekes anyukával. Tök jól elvagyunk. A gyerekek is.


48/F


U.i.: senkinek nem tűnt fel, hogy a szavazásban a "nem, nő vagyok" kétszer van? (nyilván férfit akart írni lentre...)


😁

ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!