Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat a lány? Érdekes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a lány? Érdekes. Légyszi olvassátok el. Lent

Figyelt kérdés

Na szóval 14 éves fiú vagyok.Van a suliba egy 12 éves lány(nem ez az ovodás szintü,én elöször azt hittem h öis 14 körüli,késöbb tudtam meg h 12.).Na szóval msnen egésznap beszgetünk,folyton sziveket küldözget,meg énis vissza.De állitolag(mondta nekem öis..) h szeret vkit..Nade..Miért csinál olyanokat,hogy én 2. emeleten vagyok,ö 1.-ön és feljön 2.ra és megy egy kört,általába észre is vesz,söt leis szoktam néha szólitani (mert nemnagyon merek odamenni hozzá..ez kb 2x ha beszéltünk élöbe,msnen meg midnennap egésznap.)beszélünk kb fél percet ilyen fölös témákról,aztán megy le.Meg 6. órám van,1 emeleten vagyok,és elnéz arra amerre állok rámnéz énis rá mosolyog,énis és ennyi.Integet és hazamegy.Aztán msnen beszgetünk..Szerintetek mit akarhat?:S.Jaés 1x megkérdezte msnen h tetszik e nekem.Mondtam h persze igen:D..Jaés télleg egésznap az megy msnen h sziv sziv sziv....

Köszi


2010. dec. 16. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah ésha odamegyek hozzá mt mondjak nekii?:D
2010. dec. 16. 00:06
 2/8 anonim ***** válasza:
azért csinálja mert zavarban van. fél, hogy nem tud majd mit mondani, ezért inkább csak felhívja magára a figyelmed, integet, mosolyog, jelzi, hogy érdekled aztán továbbmegy.
2010. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szóval érdeklem.azjóhir mondjuk =D.Csak konkrét izét nemtudom,hogy akarhat e valamit :P
2010. dec. 16. 00:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vak vagy, hogy nem tűnik fel, ment szerzetesnek inkább...
2010. dec. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy nem te vagy az a valaki.
2013. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igy 3 év után tudom hogy nagyon belém volt esve.:D

csak azért emeltem ki mert vicces hogy régi kérdés.:) azóta is tetszem neki

2013. aug. 27. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd el randira kettesben majd megoldódik a nyelve :D
2013. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azóta eltelt még 2 év!

Mi történt?? :)

2015. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!