Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátnőm, és félek, hogy így is marad. Félek kezdeményezni, félek az egész dologtól. Olyan távolinak tűnnek az okos, szép, jófej lányok. 16F
2011. márc. 6. 21:39
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:

első értelmes kapcsolatom 22+évesen volt.

szerinted féltem, hogy nem lesz nőm?.. nem.. leszartam..

szard le te is.. majd lesz.. előbb-utóbb


annyi minden más van fiatalon, a lányokon kívül.

egy csaj egy csomó energiát leszív.. jobb az, hogy még nincs:)

2011. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

csatlakozom at elöttem válaszolóhoz!

Rengeteg energiát elveszítessz, és hozzátenném sokkal több izgalams és jobb dolog van az életben.

2011. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ugyse fogja elhinni míg nem volt benne része mert ő csak a jó részét látja a párkapcsolatnak( tapasztaltam)

szal a válaszom neked meg h szán rá magad h kezdeményezz!! és hajráá :D

2011. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
elhiszem, de ezzel nem oldok meg semmit, ugyanúgy idegesít. másrészt már szeretnék valakit akivel jó együtt lenni, és aki szeret. akár nyálas akár nem. ez van:D
2011. márc. 6. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:

mibaj az energia elvesztésében, szívesen vesztenénk má az energiánkat, nemigaz kérdező?


am próbáld ki myvip randit sok jót és rosszat is hallottam róla egy próbát megér, megnézem majd én is


f17

2011. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de igaz:)


viszont inkább bulikban ismerkednék mint neten

2011. márc. 6. 22:03
 7/12 anonim ***** válasza:

jó látni hogy a fiúk ugyanúgy szenvednek ezzel mint a lányok, megnyugtattatok:)

egy 17 éves lány

2011. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
igenn...előttem szólóval teljes mértékben egyetértek...már nekem is tele van vele a tö...hócipőm h nincs senkim...szerintem meg ne nyugodj bele hogy majd csak lesz valaki...merj próbálkoznii...ha nem jön be keress mást...kezdeményezz te...általában a csajoknak bejön ha egy fiú megy oda hozzájuk és nem nekik kell illegetniük magukat hogy észrevegye őket valaki...igenis hogy NYOMULJ 1000-rel
2011. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs annál rosszabb mint egy olyan fiú aki állandóan fél és soha nem kezdeményez.
2011. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16 éves nem kéne hogy ekkora gondot okozzon, hogy nincs barátnőd.

Majd eljön az ideje.

Tanulj nyelveket, sportolj, töltsd hasznosan az időd..

2011. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!