Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
A korombeli csajoknak a 18+ pasik jönnek be, én meg csak 12-13 éves csíráknak kellek. Persze akadnak kivételek, de akkoris. 16F
2011. júl. 8. 11:04
 1/6 Dottorre ***** válasza:

Hidd el , ez minden 16éves problémája. Előbb-utóbb meg fogod te is találni a magadhoz való párt. Türelem...

amikor én voltam 16 az osztályba jött egy pszichológus, aki azt mondta, hogy ne adjuk fel a 100. próbálkozás előtt semmiképp sem. A statisztika azt mutatja, hogy 100ból 1 mindenkinek bejön. Szóval ezt a "tudást" tudom neked tovább adni.

2011. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy még elég érett érzelmileg. Emellett nem vagy határozott, nem tudsz érvényesülni, nem tudod magadat adni a lányok között. Nem tudod megmutatni, hogy érdemes veled lenniük. Lehet, hogy csak szexelni akarsz, de nagyon - arra viszont nem veszed a fáradságot, hogy megismerj valakit úgy igazán. Lehet, hogy hülye a stílusod, túl sokat kapkodsz, műveletlen vagy, jobban foglalkoztatnak gyerekes dolgok, mint a nők.


Ha ebből egy is igaz, akkor már tudod, hogy miért...

2011. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg 22 vagyok,és mindig csak a 16 éves csíráknak kellek.
2011. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
inkább 16 22évesen mint 12 16 évesen
2011. júl. 8. 14:07
 5/6 anonim válasza:

jahh nálam is ez van

XD

20 vagyok, és ilyen 12-17 éves koroszályig kb....a főlött esély sincs...XD

Mondjuk a barátnőm most lett 18, de 17 volt mikor megismertem, szal....:D

NEmtudsz mást csinálni, jöjjél össze egy 14 évessel....azokból is vannak olyan csajok baszod, hogy áh....a nyálam elfolyik sokszor...:D

2011. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te valami Sp vagy Justin Bieber hasonmás lehetsz.. és azért nem kellesz az idősebbeknek.
2011. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!