Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledhetnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy olyan lányhoz aki idôsebb nálam?

Figyelt kérdés

17/F vagyok

A lány régen a sulimba járt de mostanában csak a buszon látom.

Szóval 1,2 évvel tuti idôsebb nálam.

Egy busszal szoktunk járni de nem látom túl gyakran.szerintem nincs pasija mert mikor volt egy akkor ôt is láttam a buszon mikor együtt voltak.

Azóta nem láttam pasival.

A suliban mikor láttam akkor nem hiszem hogy egy menô csaj volt.

Szóval hogyan közeledhetnék hozzá?

Nem tudom hogy tetszem e neki...


2011. márc. 30. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Oda mész és leszólítod egy suliba jártatok szóval annyival könnyebb dolgod van hogy nem egy "teljesen vadidegen" csajt hanem egy "idegen" csajt kell leszólítanod, jobb most nem jut az eszembe.

Nem akarlak elkeseríteni, de abba a korba amibe te vagy meg a csaj nagyon ritka, hogy a lányoknak nem jönnek be a fiatalabb fiúk csak azért mert azok fiatalabbak. De van olyan ne ad fel mutasd meg a férfi társadalomnak hogy te megcsináltad.

2011. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

már nem járunk egy suliba.

ô már elment a suliból.

2011. márc. 30. 13:37
 3/8 A kérdező kommentje:
de milyen szöveggel menjek oda?
2011. márc. 30. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:

én 17 évesen jöttem össze egy 20 éves lánnyal, szóval igenis meg lehet csinálni.

barátkozni kell. ne kapásból "szia, járunk?" menjen, hanem ha találsz akármi ürügyet, hogy beszélj vele egy picit is, és azt meg tudod ragadni, akkor egy hosszú beszélgetést el tudsz indítani. legközelebb már kapásból beszélgethettek, aztán a többi már menni fog.


leszólításban nem vagyok tapasztalt, nekem jobban bejött az alkalmas pillanat megtalálása a beszélgetés elkezdésére.


csak azért írtam, hogy tudd, nem lehetetlen ;)

2011. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-Szia! Rég láttalak a suliban, tavaly még oda jártál, ha jól emlékszem...
2011. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsónál a ponmt.
2011. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok/voltam.Ő olyan 2 és fél évvel vagy talán de mégsem 3 évvel öregebb lány. Én is úgy vettem észre ha ránézek akkor mosolyogva köszön de az is lehet hogy mindenkinek úgy köszön, de a megállóban néha vett rám egy pillantát:) Szóval ő úgy egy 20 éves körüli lehet én meg 17 F
2011. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
- Szia, ne haragudj, csak már 1 idelye meg akarom kérdezni h mi 1 suliba jártunk nem? De téged már nem látlak ott, miért mentél el? :P
2011. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!