Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri "nemtörődöm nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri "nemtörődöm nem érdekelsz" nőkkel bunkó módon viselkedni?

Figyelt kérdés
Úgy reagálnék hogy, mi van? mit akarsz? már megint mi bajod van stb... és mindezt felemelt hangon.
2011. ápr. 26. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy attól észhez térne?

Amúgy se süllyedj le a szintjére...

2011. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Inkább bántsd meg őket valamilyen módon. A dzsoli dzsóker mindig beválik: közöld vele hogy dagadt :)


A rendkívüli módon tahó, türhő, flemgázós, beképzelt nőkkel máshogy nemigen lehet kommunikálni.

2011. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A bunkó viselkedés sohasem célravezető. Kinek jó az? Ha velem bunkók, nem kell nekem is az lenni. Inkább elvonulok.
2011. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mivel az ilyen nők csakis az erőt tisztelik, azért valóban így kell viselkedni velük.
2011. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1.,ezeket flegma p*csáknak hívják

2.,meg ne sértsd őket,mert szétkarmolnak!ha fiú vagy,tenni se nagyon tehetsz ellene,mert még Te jársz rosszul!-.-"

2011. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hiába a bunkó viselkedés, ezek nem tanulnak abból se. Az ilyen nőkben amúgy is benne van az alpári viselkedés, szóval aligha hagyná, hogy "lekezelően" beszéljenek velük.
2011. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Meg fognak lepődni, szerintem. (feltéve ha feltűnik nekik)

De valójában ha normálisan beszélsz egy ilyen emberrel, akkor észreveszi magát és ő is visszavált normálba.

Ez persze nem mindenkinél igaz.

Egy bunkó nő voltam.

2011. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én azután lettem ilyen a barátommal, miután ő 1 évig folyamatosan így bánt velem, én pedig mindent megadtam neki. Anyagilag is, érzelmileg is, és mégis ezt a modort kaptam. Volt egy pont, amikor besokalltam, és váltottam az ő szintjére. Pár nap sem telt el és megkérdezte miért változtam meg, mi lett velem, és amikor közöltem vele, hogy most olyan vagyok, amilyen ő volt velem 1 éven át, csak hebegett-habogott. Szinte egyik napról a másikra visszavett a pofájából és ezzel együtt én is kedvesebb lettem.
2011. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem!Fölösleges erőfeszítés ugyse érsz el nála semmit.Ne sűllyedj az ő szintjére,van tőle különb is!
2011. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1.lépes:

építsd le az egóját pl:.hé nem fogytál?

-nem

-tudom azt mondom...

Utána egy picit emelj az önbecsülésén

pl:.

Szépecske a mosolyod

de ne túlságossan emeld meg me akk.hülye lessz

2011. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!