Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pont ezzel a fiúval hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont ezzel a fiúval hogyan lehetne kapcsolatot kezdeni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nálam 2 évvel idősebb és nekem nagyon tetszik. 24 éves vagyok, még 8 munkanapot leszek ebben az irodában. Normális, visszafogott és udvarias fiúról van szó. Ha beszélgetést kezdek vele, benne van, abszolút partner. Nem nyit viszont felém, mint nő felé. Csináltam olyat is, hogy amikor ketten voltunk az irodában úgy hajoltam, hogy lássa a melleim, de udvariasan elnézett. Amikor rövid szoknyát veszek, udvariasan nem néz oda. Akármennyit tornázok, nem reagál, mintha fából lenne. Nekem ez a fiú nagyon kell. Mit tegyek, hogy valahogy megtudjam akarna-e tőlem valamit? Nagyon szeretnék úgy elmenni az irodából, hogy vele rendezni tudjam ezt, lehetőleg akkor már az udvarlóm legyen...
2011. jún. 20. 01:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismersz fel egy ratyit?

Képzeld el a mindennapi beszámolóját rólad a barátjának.


"...Már megint mutogatta a melleit, hát ez hihetetlen..."


:D

2011. jún. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Az nem fordulhat elö hogy Kib@szott Ronda (TM) vagy ?

Hogy egy tohonya nagyseggü vén pics@ vagy akinek lópofája van? hogy már olyan necces a külsöd hogy a saját anyával elöbb csinálná mint veled?

2011. jún. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem nem meleg, de majd megfigyelem munka közben. Meglepne, ha egy ilyen normális fiú meleg lenne.

A külsőm miatt nem aggódom, megjegyzem azért, hogy a felvetésed jogos, csak elég tahón fogalmaztad meg :)

Nem azt mondom, hogy a világ legjobb nője vagyok, de sokan próbáltak már közeledni hozzám, innen tudom, hogy nem vagyok olyan, amilyennek leírtál.

2011. jún. 20. 07:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

06:17 vagyok

a normális válaszoddal elrontottad a trollkodásom ;)

sok sikert


PS

velem is volt már olyan hogy nem vettem észre hogy egy lány jelezni akarja hogy tetszem neki. talán probálj meg kommunikálni vele, de azért legyél diszkrét. lehet hogy már van valakie

2011. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam/járok...

Egy helyen dolgoztam egy sráccal 4 hónapot, először nem tetszett, majd mivel mellette voltam, megismertem (bár csak felszínesen), de azért megtudtam nagyjából milyen is ő, és a kis hétköznapi élete. Megszerettem, majd nem sok kellett hozzá, és megtetszett. Mások is látták rajtam, le tagadni sem tudtam volna, elhallottam, mikor egy haverja mondta neki, jól nézek ki, meg húzták is az agyát 1-2 alkalommal, de ő nem reagált rá. Volt, aki biztosra tudta, nem tudom ő tudta-e, vagy sem, hogy bejön nekem, de nem lépett. Később mondták ketten, hogy lett barátnője, de sosem beszélt róla senkinek, még csak említés szintjén sem, mint pasi nagyzolt a csajozásaival, és a beszélgetésekből (akár velem, akár mással zajlott) mindig az jött le, hogy nincs senkije. Gondoltam ez csak egy kitaláció volt, hogy tudassák velem, nem érdeklem, felejtsem el (bár lehet én kombináltam, mert ez sajna egy rossz szokásom). Egy hónap után próbáltam lépni felé, iszonyat sok beszélgetést kezdeményeztem, próbáltam közeledni felé, akkor ő is kommunikált velem, de magától nem nyitott felém, amúgy mindig kedves, segítőkész volt. Egyszer elhívtam valamerre, ekkor beteg volt (ezt biztosra tudom) nem jött, bár másfelé ment, szóval sztem csak lekoptatott, majd egyszer meg akartam maszírozni, akkor elhúzta magát (de totál vörös lett) bár sztem nem azért, mert bejöttem neki, de ki tudja...

Később jött a barátnője van sztori, aztán hagytam..., az elmúlt két hónapban elvoltunk egymás mellett, nem léptem, de ő sem, volt, hogy úgy tűnt bejövök neki, volt, hogy úgy éreztem kerül. Már lehet többé nem látom, ha csak a sors össze nem sodor vele, valami véletlen folytán, újra. Egyrészt úgy érzem mindent megpróbáltam, mosolyogtam, beszélgettem, nyitottam felé, ha más látta, hogy bejön nekem, és szinte mindenki észrevette, akkor gondolom ő is, mégsem lépett. Mind emellett meg úgy érzem lehet, csak nem mert közeledni (de persze realistán gondolkodva tudom, ez csak az én hülye képzelgésem), mert volt egy másik pasi, aki meg össze akart velem jönni ( ő is ott dolgozott), és őt elég egyértelműen elküldtem (bár ez talán ebben a helyzetben érthető volt, nem szeretem hülyíteni az embereket, és hát nekem más kellett).

Mindent összevetve, tudom, hogy vannak hibái, külső-belső, de nekem úgy tetszik, úgy szeretem, ahogy van, pedig egy totál átlagos, huszonéves, az egyszerű kis életével, és nem olyan, mint akiről kislányként álmodoztam ,mégis mindenben oly tökéletes nekem.

Lehet jobban kellett volna nyomulnom, de elég visszafogott vagyok, és én már ezekre a kedves baráti jelzésekre, amit nyújtottam felé is úgy éreztem több, mint egy szimpla kezdeményezés egy nőtől, holott láttam mások taperolják, fogdossák, hülyülnek vele, pedig csak haverok, mégha lányok is. Velem ilyet nem csinált, és én sem vele. A külsőmmel nekem sincs baj, jó alakom van, az arcomra meg sokan mondták, hogy szép, bár a legtöbb ember az aranyos lány kategóriába sorolt.

Nem igazán hiszem, hogy egy pasi, ha bejön neki egy nő ne lépne felé, de persze ha minden áron kell neked, mondd meg neki, ha másból nem, szavakból érteni fog. Én már volt akinek elmondtam, hogy bejön nekem, kettő is, igaz még régen, többé ilyet nem tennék, akkor már a lehetséges barátság sem lesz meg köztünk soha, max. megmaradunk jó ismerősöknek, bár sztem az én helyzetemben a jelenlegi sráccal sem lesz köztünk baráti viszony. Azt megtanultam, hogy vagy már az elején tök közvetlennek kell lenni, vagy eláshatom magam a jó viselkedésemmel. Amit nem értek, az csak annyi, hogy azok akik közvetlenül már az elején úgy viselkednek, mintha ezer éve jó haverok lennének, miért fogdoshatják anélkül, hogy leállítaná őket, és nem nagyképűségből, de volt olyan lány, aki tényleg csúnyácska volt hozzám képest, mégis hülyítették a beszólásaikkal(a csajozós dumákra gondolok, pedig tényleg csak haverok voltak), én meg hozzá nyúltam egyszer, és leállított, tőlem semmit sem fogadott el, mással képes volt egy tányérból enni, pedig csak a haverja volt a csaj.]

Bocsi, hogy hosszú lett, de nekem is jót tett, hogy leírtam...

21/L

2011. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

" Nem ismersz fel egy ratyit?

Képzeld el a mindennapi beszámolóját rólad a barátjának.


"...Már megint mutogatta a melleit, hát ez hihetetlen..."



Ha valakit nem érdekel egy csaj, aki direkt mutogatja a melleit, akkor már egyből homokos?

Számtalan oka van, hogy nem lépett:

- van valakije

- nem jössz be neki

- most ért véget egy kapcsolata

- lelki bajai vannak, amibe most nem fér bele egy kapcsolat

2011. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem értem, miért nyomulsz még mindig. Neki nem kellesz, szerintem ez elég egyértelmű. Hagyd békén.


Amúgy nekem egyáltalán nem szimpatikus egy olyan csaj aki direkt mutogatja magát. Szánalmasnak tartom. De ez az én magánvéleményem.


Szóval azt tanácsolom lépj tovább!

2011. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

"Ha valakit nem érdekel egy csaj, aki direkt mutogatja a melleit, akkor már egyből homokos?

Számtalan oka van, hogy nem lépett:"


Pl. homokos.

2011. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, neked is 21/L.

A mai nap idegölő volt. Állandóan néztem, hogy vajon homokos-e vagy sem, de ráébredtem: nem tudom milyen egy meleg férfi. Így nem tudtam eldönteni. Nincsenek lányos mozdulatai, de gondolom ez nem elég.

A nap második felében (olvasva az ide írtakat) megkérdeztem tőle, hogy szerinte erőszakos vagyok-e. Nem tudta miért kérdezem, így azt a választ kaptam, hogy nem érti a kérdésem, de amúgy egyáltalán nem tart annak. Kb. 2 óra múlva rákérdeztem, hogy szerinte csúnya vagy átlagos vagyok. Addig biztos elég elviselhetetlenül feszült lehettem, mert azt mondta, hogy nyugodtan menjek el korábban, nem mondja el senkinek, ha pihennem kell, akkor pihenjek. Gondolom arra célzott ezzel, hogy most jött meg. Amikor tovább erőszakoskodtam vele, hogy válaszoljon őszintén, azt mondta csinos vagyok.

Már tervezgettem megkérdezni, hogy homokos-e vagy sem, de lejárt a munkaidő.

Azt hiszem az lesz a legjobb, ha holnap beszélek vele nyíltan, mert nem bírom idegekkel. Végső soron ez a legésszerűbb, nem?

Hogy kezdjek bele?

Szerintem csak túlságosan illemtudó, ezért kell nekem lépnek előbb. Bár lehet, hogy ma is túlzásba vittem a viselkedésemmel, de így teljesen flúgosnak fog tartani, ha nem lépek.

Mi legyen holnap?

2011. jún. 20. 19:12
 10/16 A kérdező kommentje:
ALAKUL!!!! :)
2011. jún. 21. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!