Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pont ezzel a fiúval hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont ezzel a fiúval hogyan lehetne kapcsolatot kezdeni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nálam 2 évvel idősebb és nekem nagyon tetszik. 24 éves vagyok, még 8 munkanapot leszek ebben az irodában. Normális, visszafogott és udvarias fiúról van szó. Ha beszélgetést kezdek vele, benne van, abszolút partner. Nem nyit viszont felém, mint nő felé. Csináltam olyat is, hogy amikor ketten voltunk az irodában úgy hajoltam, hogy lássa a melleim, de udvariasan elnézett. Amikor rövid szoknyát veszek, udvariasan nem néz oda. Akármennyit tornázok, nem reagál, mintha fából lenne. Nekem ez a fiú nagyon kell. Mit tegyek, hogy valahogy megtudjam akarna-e tőlem valamit? Nagyon szeretnék úgy elmenni az irodából, hogy vele rendezni tudjam ezt, lehetőleg akkor már az udvarlóm legyen...
2011. jún. 20. 01:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

pff

biztos szegény srác úgy gondolja, hogy előbb szabadul egy ilyen nő karmaiból...ne haragudj, de amit leírtál az alapján rettentő erőszakosnak tűnsz s így - ha tényleg olyan udvarias, visszahúzódó a srác - akkor nem jósolok sok időt nektek, fel fogod falni. De ne legyen igazam.

2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad neki? Amúgy sok sikert!:)
2011. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb is, hogy nem lépett szerencsétlen, csak jobban járt így.

Ott b.sztad el, hogy mutogattad a melleidet. Így mostmár egy könnyűvérű kis ribancnak tart, aki azt hiszi, hogy a külsejével mindent elérhet és ennyi az összes értéke. Nem lépett, vagyis jó eséllyel nem kellesz neki. Ennek ellenére te tovább nyomulsz és egyre pofátlanabbul. Szerintem itt már rég nem az érzésekről van szó, csak visszautasított és most azért is megmutatod, hogy te majd megszerzed. Elvégre mi az, hogy visszautasított téged?

Az meg, hogy egyenesen rákérdezel, hogy b.zi-e nagyon nagy fokú tahóság. Ha eddig nem kellettél neki, ezután főleg nem fogsz. Ha nekem szegezne ilyen kérdést egy csaj, bármilyen illemtudó, kulturált ember is vagyok, biztos, hogy elküldeném a jó k.rva anyjába, ott helyben.

2011. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Napközben elmondtam neki, hogy mit érzek, mennyire szeretnék vele romantikusabb viszonyt a barátságon túl és mennyire kétségbe vagyok esve. Eleinte nagyon akadozva ment a beszélgetés, mert munkaidőben voltunk, de 11 után megállapodtunk abban, hogy munkaidő után folytatjuk. Már akkor éreztem, hogy nagyon kedvező válaszban reménykedhetem.

Ma 7-kor találkoztunk, alig fél órája hozott haza. Nagyon tetszem neki, csak ő korábban nagyon benne volt egy szektában, így nem volt soha barátnője sem, nem tudta hogyan kezelni a közeledésem. Amúgy napok óta forgolódik, mert nem akarta, hogy úgy menjek el az irodából, hogy nem alakul ki köztünk valami. Mivel nem tudja milyen módon kell viselkedni egy nővel (és tényleg nem tudta! tapasztaltam), ezért volt olyan furcsa.

Most nagyon boldog vagyok, mert végre egy olyan fiúval járhatok (és remélem nagyon komoly kapcsolattá alakul), akit mindig is szerettem volna.

Igaza van annak vagy azoknak, akik megfogalmazták, hogy nagyon erőszakos és rámenős voltam. Utólag is azt látom, hogyha nem "csapok le", akkor "elviszik". Sokkal jobban jár velem, mint más nővel, mert nem használom ki, nem élek vissza a természetével.

2011. jún. 22. 00:27
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

DETÖKJÓÓÓ!:D Örülök, hogy összejött!:)

21/L

2011. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

„Napközben elmondtam neki, hogy mit érzek, mennyire szeretnék vele romantikusabb viszonyt a barátságon túl és mennyire kétségbe vagyok esve.”


Azért elég durva, hogy egy mondatban szerepel a romantikusabb viszonyt szeretnék és a kétségbe vagyok esve. Ez erősen hajaz az érzelmi manipuláció felé.



„ő korábban nagyon benne volt egy szektában, így nem volt soha barátnője sem, nem tudta hogyan kezelni a közeledésem.”


Akkor lehet, hogy nem is te kellesz neki, hanem az érzés, hogy van valakije.


„Sokkal jobban jár velem, mint más nővel, mert nem használom ki, nem élek vissza a természetével.”


Ezt te sem tudhatod, nem látsz a jövőbe. Akkor mondd ezt, ha majd egy év múlva is együtt vagytok és nem lépsz le az első nagy arcú tahóval, mert a mostanit nem tartod elég férfiasnak.

2011. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!