Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szívesen ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szívesen ismerkedtek modell fiúkkal, vagy inkább féltek tőlük?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:24
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:35


Ok, de az sztem azért igaz, hogy egy modell fiú kinézetelben legalább egy olyan kaliberű lányt szeretne , mint ő. Ez egyébként általában is igaz...

2011. júl. 11. 11:40
 12/32 szamóca.. ***** válasza:

és ha lepattint...?

nem ő az egyetlen férfi a földön. persze ez csak akkor igaz ha még csak ismerkedés stádiumban vagyunk, de szerintem nem jelent semmit hogy modell... egy nem modell is lepattinthat. amúgy meg manapság minden h*lye elmehet modellnek, nem kell hozzá még különösebben jól se kinézni.

2011. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Ok, de az sztem azért igaz, hogy egy modell fiú kinézetelben legalább egy olyan kaliberű lányt szeretne , mint ő. Ez egyébként általában is igaz...



Téves.Amig rá nem jöttem,hogy úgy hülyeség az egész ahogy van,addig modellkedtem.A tipikus szépfiúktól már akkor is felállt a hátamon a nemlétező szőr:)

N

2011. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Hát azért ez nem igaz, lehet, hogy a portfoliókészítésig bárki eljuthat, mert azért, igazából neked kell fizetni, de hogy megbízást is kaphass, tényleg jónak kell lenni. Ez is profit alapon működik, szóval bárki nem kaphat megbízást, mert az ügynökségek nem szeretik fölöslegesen szórni a pénzt...


Hát ha lepattint, az nem baj, de sztem egy modell fiú inkább válogat, mert megteheti. Tehát nagyobb a valószínűsége a pofára esésnek, ha egy ilyen fiúval ismerkedsz, ami ugye nem tesz jót az egonak. Ezért a lány mérlegelheti, hogy megkockáztatja-e a kudarcot, és sok esetben azt látom, hogy inkább nem...

2011. júl. 11. 11:53
 15/32 A kérdező kommentje:
Persze, a modellek között sok a lúzer, kirakati egyed... de amint már mondtam, sokan a meélhetés miatt csinálják, és ez olyan fiúkat is rávisz erre a tevékenységre, akik normálisak, értelmesek, és emellett a sors a kinézet terén sem volt szűkmarkú velük...
2011. júl. 11. 11:56
 16/32 szamóca.. ***** válasza:

tudom hogy megy a modellkedés... alapvetően kb bárki bekerülhet, ha nem is olyan szinten. legalábbis nőknél így van.

nem tudom igazán, modell fiúval nem kavartam, zenésszel már igen, ebből a szempontból pedig az ugyan az. akkor is úgy voltam vele, hogy itt vagyunk, éppen velem beszélget, nekem bejön, akkor miért ne? ha majd elkoptat hát le leszek koptatva. abszolút nem gondolom hogy bárki más ember lenne ettől, és nem hiszem hogy nagyobb esélye van hogy pofára ejt valaki aki modell, mint valaki, aki lehetne modell csak épp nem akar.

ne gondold hogy más vagy, vagy hogy emiatt nem közelednek a lányok. más oka van.

2011. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
melyik zenésszel kavartál ? :D
2011. júl. 11. 12:04
 18/32 szamóca.. ***** válasza:
nem gondolom hogy ismered, maga stílusában viszonylag sikeres, de nyilván nem fogom elmondani. amiből egyenesen következik hogy te nem fogod elhinni, de nem is az a lényeg hogy elhidd, hanem hogy értsd mire akartam kilyukadni :))
2011. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Elhiszem, miért ne hinném :)


Megértettem, hova akarsz kilyukadni, és kösz a választ :)

2011. júl. 11. 12:19
 20/32 szamóca.. ***** válasza:
akkor jó... :) egyébként feleslegesen is modnanám meg ki az, nem ismered ebben biztos vagyok, nem ilyen nagy zenész, csak egy bizonyos stíluson belül ismert... ők is büdöset sz*rnak, ahoyg a modellek is, és nekik is csak érzéseik vannak mint bárki másnak. talán egyetlen hátránya hogy a féltékenyebb típusú nők nehezen viselik. ez engem nem érint:D
2011. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!