Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szívesen ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szívesen ismerkedtek modell fiúkkal, vagy inkább féltek tőlük?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkedek és nem is ismerkednék modell fiúkkal. Nem azért mert félek tőlük, az elvárásaiktól. Nem tudom és nem is érdekel milyen elvárásaik vannak. Csak azért nem ismerkedek modell fiúkkal mert még nem láttam olyat aki vonzó lett volna számomra. Vagy ha így jobban tetszik olyat aki megfelel az elvárásaimnak.:)
2011. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Sztem skatulyázol kedves előző ? Ők is csak emberek, miért ne felelhetne meg közülük vki az elvárásaidnak... A divatszakma tényleg sok majmot vonz, de ne nem csak... Ezt azért ne feledd !
2011. júl. 11. 12:27
 23/32 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, miért ne? Ők is csak olyanok, mint a többi fiú...:P
2011. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy mi az a skatulyázás ember??? Az neked skatulya hogy eddig egy modell fiú sem tetszett? Nem azért mert modell. Nem érted, mi? Ha favágók lettek volna akkor sem jöttek volna be. Nem tetszett egyik sem!!! Ennyi. Most mit csináljak? Ássam el magam, mert az én ízlésemnek eddig nem felet meg egyik sem? Ha megtetszik egy srác és azt mondja hogy ő modell, akkor nem fogom ezért elhajtani. Idézek a válaszomból: "Csak azért nem ismerkedtem modell fiúkkal, mert egyik sem jött be..." Vagy valami ilyesmi. Haverként még lehet köztük jófej, de ha nem tetszik külsőre uram bocsáss meg, nem fogok vele összejönni. Erről szólt a történet. Nem arról hogy a modell fiúk mind majmok. Kicsit érzékenyen érint téged ez a téma úgy látom.
2011. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

12:36 vagyok.

Most akkor kihangsúlyozom: Külsőről beszéltem. Nem a belső értékekről. Bár remélem hogy ez az előző válaszomból már lejött. Barátként ismerkedek velük, férfiként nem érdekelnek (akiket eddig ismertem, és láttam)

2011. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

azért látom a sztereotípiák, előítéletek továbbra is élnek.


mondom ezt nem agyonszolizott, konkrétan semennyire sem szolizott, rezgő csontvázként és még szőrös sem vagyok szinte

2011. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Úristeen, hát vannak itt is vélemények rendesen. Akkor íme az enyém: igen, sztereotípiák mindig is vannak, és lesznek is. Rengetek nyálgép, agyonszolizott pasi van a szakmában, akik pedig "természetesen" néznek ki jól, közülük is a nagytöbbség válogathat a lányokból, így eléggé lehúzzák a szakmát. Mondjuk azt ne kérdezze senki ezeket honnan veszem, lehet túl sok amerikai filmet láttam már ;) De az előző kommentek alapján nem vagyok egyedül a gondolkodásmódommal. Az viszont igaz, hogy egy normális srác viszont ilyen módon lehet magányos, mert "félnek" tőle a nők, mert lehet hogy könnyűvérű a pasi, csak egy lenne a sok nője közül. Én itt kizárólag az érett emberekre gondolok, az olyanok most nem tartoznak bele akik ódákat zengenek egy poszterről hogy mennyire helyes xy és egyből odavetnék magukat elé, ha lehetőségük nyílna rá. Fogalmam sincs mennyire könnyű bekerülni a fiúknak, egy csúnya lányból pár kiló smink és pár új ruha segítségével tényleg bombanőt lehet csinálni. Tehát akkor a 3 véglet: visszataszító, "műmájer" srác; a természetesen helyes pasi, aki halmozza az élvezeteket; és a kivétel, ami ritkán van?! Nekem így jött le a dolog. Aztán lehet, hogy tévedek. Szerintem biztosan van olyan lány, aki szívesen randizna modell fiúval. Több is. A koromat szándékosan nem írom le, elvesztené a kis monológom a hitelességét :) De ha egyszer úgy adódna, hogy modell hívna el valahová és szimpatikus lenne, csak azért nem küldeném el, mert hallottam ezt-azt a fajtájukról. Egyszer úgyis mindent ki kell próbálni, nem?:) Ha meg nem jönne össze, hát egy tapasztalattal gyarapodtam. Remélem tudtam segíteni.
2011. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Korod ? :DD
2011. júl. 11. 13:12
 29/32 anonim ***** válasza:

"A koromat szándékosan nem írom le, elvesztené a kis monológom a hitelességét :) "

Hát nem fogalmaztam elég világosan?:D Najó nem leszek gonosz, 15/L vagyok.

2011. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ettől ,miért válnál hiteltelenné ? :DD Nem is értem :DD
2011. júl. 11. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!