Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mégis hogy érjem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis hogy érjem el, hogy diszkóban táncoljanak velem lányok? Lépésröl lépésre kellene elmondani a folyamatot!

Figyelt kérdés
22 évesen elég gáz, hogy fogalmam sincs erröl a dologrol, de hát ez csak annak az eredménye, hogy nem vagyok elég kivánatos a lányoknak. 170/60 vagyok gyerekarcu, csunyácska. Képeim alapján probálnak meggyözni emberek 100ai interneten, hogy helyes vagyok, de hát ha ennek a valoságban a legkisebb hatását nem érzem, akkor bizony nincs igazuk! Mert lányok valljátok be, aki helyes, annak nem kell ezt bizonygatni, a lányok EGYÉRTELMÜ közeledése alapján tudni fogja! Na hát hozzám egy lány sem közeledik és nem is akarják, hogy én közeledjek!
2011. szept. 9. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Na jó akkor legyél kicsit magabiztosabb és határozottabb, ha felkérsz egy lányt táncolni (neked kell, nem nekik) akkor határozottan kérdfel őket és légy közben kedves is!!! Ha nem akar akkor kicsit még erőlködj kérdezd hogy miért? és stb...
2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Először is szedj fel 10 kilót így leeht elég csontos alkatod nem túl vonzó első ránézésre. Igazából én azt mondanám, hogy bármennyire jól néz ki a srác, ha utána a beszélgetésben nem érzem, hogy értelmes lenne, és velem egy síkon mozogna a gondolkodása.. akkor így se úgy se érdekelne..
2011. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
ahaaaa....a szép magas erös fiuk meg csak elkapják és a lány az ölükbe hullik, na kb ez megy. a miértet meg nem fogják elmagyarázni. miért? mert rondákkal nem táncolnak. ennyi.
2011. szept. 9. 14:43
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha rondának hiszed magad akkor ronda is vagy.


Mit mondjon egy mozgássérült, tolószékes akkor aki egy bögrét nem tud kivenni a szekrényből, nem hogy táncoljon. A vicc az egészben hogy a mozgássérült is képes összehozni egy csajt anélkül hogy lábra álljon,te pedig aki tud mozogni, sétálni stb, nem...

2011. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
háát.. egyaz h vadidegennel egyébként se táncolnék akármilyen helyes .. :) másodszor pedig mért egy diszkóba akarsz csajozni ?? olyan helyre kb vagy nagy ****, vagy elkényeztetett csitrik járnak.. amikkel köbö semmire nem mész mert mindeggyiknek vagy van pasija vagy csak kuncsaftja .. a normális lányok pedig hát nem tom.. nem mindenkinek jöhetsz be... de így látatlanba nem tom h mért 17/L
2011. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

jaj ne kezdjük már, hogy a diszkó az rossz, éééértem?


emberek tömkelege talál ott magának lányt, akit aznap este meg is dughat. meg emberek TÖMEGEI smárolnak ott néhány perc után! és lássuk be, ha egy helyes fiu odamegy, akkor épp elég lány nem fogja elutasitani.

2011. szept. 9. 15:34
 7/24 A kérdező kommentje:
na mivan ez valami titok, hogy senki sem akar rola beszélni? vagy valojában csak arrol van szo, hogy jol kell kinézni?
2011. szept. 9. 15:59
 8/24 anonim ***** válasza:
kuldj kepet ,megmondom h nezel ki
2011. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__21261..


TESSÉK! EZ IS AZ ÉN SZTORIM. ITT CSAK A KÉRDÉS ÉRDEKES, MERT IDÖKÖZBEN MEGTALÁLTAM A KÉPET IS, AMI KÉSZÜLT A INCIDENS RÉSZTVEVÖIRÖL:


[link]

2011. szept. 9. 22:05
 10/24 anonim ***** válasza:
hat nem tudom ,hogy melyik vagy te
2011. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!