Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mégis hogy érjem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis hogy érjem el, hogy diszkóban táncoljanak velem lányok? Lépésröl lépésre kellene elmondani a folyamatot!

Figyelt kérdés
22 évesen elég gáz, hogy fogalmam sincs erröl a dologrol, de hát ez csak annak az eredménye, hogy nem vagyok elég kivánatos a lányoknak. 170/60 vagyok gyerekarcu, csunyácska. Képeim alapján probálnak meggyözni emberek 100ai interneten, hogy helyes vagyok, de hát ha ennek a valoságban a legkisebb hatását nem érzem, akkor bizony nincs igazuk! Mert lányok valljátok be, aki helyes, annak nem kell ezt bizonygatni, a lányok EGYÉRTELMÜ közeledése alapján tudni fogja! Na hát hozzám egy lány sem közeledik és nem is akarják, hogy én közeledjek!
2011. szept. 9. 14:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
rajottem mar
2011. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
valamit a hajaddal kene csinalni ....
2011. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ezek után tűzd ki magadnak célokat sorba.

Mik lehetnek ezek a célok:

 naponta megszólítasz 5 csajt az utcán (hogyan? - hamarosan erre

is fény derül!)

 naponta megszólítasz 5 csajt egy plázában

 hetente 2x elmész szórakozóhelyre és megszólítasz 10 csajt/este

 addig dumálsz a csajokkal, amíg ők nem hagynak ott téged

 mindig megpróbálod zárni a csajt (megpróbálsz valami

elérhetőséget szerezni tőle = számzárás, megpróbálod lekapni =

csókzárás stb.)

2011. szept. 10. 13:55
 14/24 anonim ***** válasza:
en csak akkor szolitok le lanyokat ha bevagyok rugva :Dnem er akkora szegyen ::)
2011. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ahogy lesz önbizalmad, amit az élet más területén megszerzel magadnak, pl : sport, és magabiztos leszel, nem egy kétségbeesett csaj felszedő egyből összejön! ;)

Amikor görcsösen akarunk vmit, az egyszerűen nem működik, ennyi a titok!

Amikor a magabiztosság és függetlenség sugárzik egy férfiról, akkor a csajok elalélnak, de szerintem Nőknél a Férfiak is! :)

Nem kell praktika a táncihoz, mert sokkal előbb kezdődik a kapcsolatteremtés, már onnan, hogy mit sugárzunk ki.

MInden az energiákról szól! Amúgy szerintem jófej lehetsz, ez az egy bibi van, hogy nagyon beakarsz csajozni, ami nyílván érthető, de amíg ezt érezni lehet az emberen, addig senkinek sem menne!


Szép napot! ;)

2011. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

J válasza


Nézd rossz a gondolatmeneted. én joképü gyerek vagyok (nagyképüség nélkül) sportos is vagyok, mert több éve sportolok. Nenvagyok egy üresfelyü valaki stb. mégis nekem se megy tul jól az ijesmi, és még sok más hasonló adottságu embernek se az ismerettségi körömben. Szóval ez nem ugy működik hogy bemegyek egy izompólobam és rögtön a karomba hullik vagy egy tucat jó csaj, hameg igen akkor azok olyanok is. Ha normális (vagy akár kevésbé normális) nőt akarsz találni akkor beszélgetned kell valük. Légy határozott mond meg a lánynak mit akarsz tőle.Pl: "Szia hogy hívnak? megiszol velem egy italt, szeretnélek megismerni aztán ki tudja...." vagy hasonló. persze ez csak egy vélemény akinek tetszel azt ugyis észre fogod venni.

2011. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túl direkt módon csinálod. Pl. ez a leszólítgatás sztem már nem divat. Vagy nem lehet, hogy érzik rajtad, hogy ennyire rágörcsölsz és szánalmasnak tartanak miatta? Az elkeseredettség nem túl nagy csajmágnes.
2011. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem nyalizok a nöknek, hogy foglalkozzanak velem. Olyan képzeljetek el, hogy egy nötöl megkérdeztem, hogy hol a ruhatár. Nem értette amit mondtam, 3x kérdezett vissza, eközben 1x rá is léptem a lábára, de végül megértette. Megfogtam a ki fejét, hogy: "jovan, azt hittem már teljesen süket vagy..."
2011. szept. 14. 11:38
 19/24 anonim ***** válasza:
pf...megint a szokásos dumák az önbizalomról és kisugárzásról...én őszinte leszek: Az önbizalom semmit sem ér ha szarul nézel ki, továbbá aki szarul néz ki annak nem is lehet jó kisugárzása. Te viszont nem nézel ki szarul csak beképzelted magadnak. Na persze jobb magasabbnak lenni de 170 cm még nem gáz. A csajok többsége ettől úgyis alacsonyabb. A tested annyira nem érdekli őket csak az arcod. Sok szikkadt testű kölyöknek van nagyon jó nője, csupán mert jóképűek, a strandon ilyet gyakran látni. Diszkóban nem kell őket felkérni táncolni, egyszerűen rányomulsz és kész. Aztán vagy elküld vagy nem. Csak ne menj olyan csajra akivel nem kerültél előtte szem kontaktusba. Amelyik egynél többször nem néz rád annál nincs esélyed. Ennyi.
2011. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Jössz topogni gecó?

esetleg

Jössz baszni vagy baszó gyünni?

2011. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!