Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy zajlik egy netes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy netes társkeresőn megbeszélt randi?

Figyelt kérdés

pl h beszélnek a neten pár mondatot, aztán felvetőtik h na akkor tali. Megvan beszélve a hely. Mivan ha nem ismerik fel egymást? v élőbe nem is tetszenek egymásnak... Akkor annyi h kössz h eljöttél, azt mindenki megy amerre lát?

Aki már volt ilyen helyzetbe az leírhatná h náluk h volt, meg hova mentek(beülős, sétálós v ilyesmi)


2011. szept. 23. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor annyi h kössz h eljöttél, azt mindenki megy amerre lát? "

Ha nincs szimpátia akkor mit kezdjenek egymással? Ennyi!

2011. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tajparaszt ***** válasza:
Ha élőben nem tetszik menekülj amíg nem késő...
2011. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Okés :D

Többiről vélemény?

2011. szept. 23. 23:50
 4/15 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt (soha többet, nagyon gáz) képet küldtünk, megismertük egymást, beültünk valahová, fél órát maradtam. Élőben tök más. Ha már neten ismerkedsz minél hamarabb találkozz az illetővel.
2011. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
fiú vagy am v lány? neked nem tetszett a másik, v le lettél rázva?
2011. szept. 23. 23:55
 6/15 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, elmenekültem.
2011. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aham, engem csak az tart vissza h eléggé 'rámszált' a csaj, ő ír mindig, csak azt nem tom h ezt még hány másikkal csinálja :S
2011. szept. 23. 23:58
 8/15 Tajparaszt ***** válasza:

Gyorsan essetek túl rajta még az is lehet, hogy majd tetszetek egymásnak.

Ha nem tetszik mondd meg, hogy nem ilyennek képzelted, bocs. Ennyi.

2011. szept. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasival randiztam már, akiket neten ismertem meg. Beültünk valahová, aztán beszélgettünk. 1-2 órát bárkivel el lehet csevegni, ahhoz még nem kell semmiféle szikra. Aztán ha szimpatikusak vagytok egymásnak, megbeszéltek egy következő randit, ha nem, akkor meg elbúcsúztok, és nem keresitek egymást többé. A mostani párommal is így jöttem össze, sőt pár jó barátom is lett azokból a pasikból, akikkel randizgattam. Nem kell nagyon rágörcsölni, egy találkozás nem kötelez semmire.
2011. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer randiztam így, a netes beszélgetésünk gyakorlatilag arra korlátozódott, hogy mikor találkozzunk. Egy óra múlva ott volt értem, onnantól úgy ment, mintha nem is a neten ismerkedtünk volna meg. Szerintem nincs értelme halogatni a találkozást, neten keresztül mindenki azt mond, amit akar.

Ja, és h hova mentünk.. tél volt és késő este, úgyhogy egy kicsit sétáltunk, aztán felmentünk hozzá. Ott ragadtam éjszakára, aztán már csak azért mentem haza, hogy átvigyem a cuccaim :P

2011. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!