Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn mit írsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn mit írsz egy elutasító válaszlevélben?

Figyelt kérdés
Vki ír neked, h. meg szeretne ismerni, de neked nem tetszik az illető. Mit írsz neki?
2011. okt. 24. 14:23
1 2
 1/18 Problem? ***** válasza:
100%
aranyos vagy de nem
2011. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

A bunkó puncik nem szoktak válaszolni. Egyébként ez a nagy többség.

Ha már annyit válaszolsz amit az előttem szóló javasolt akkor már jobb vagy náluk.

2011. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
"Köszönöm, nem."
2011. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem vagy az esetem. Ez milyen?
2011. okt. 24. 14:42
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Ha valaki nagyon nem felel meg a kiírt elvárásaimnak, akkor nem írok vissza. Ha két centivel magasabb, 5 kilóval nehezebb és valamivel rövidebb a haja, mint amit elképzeltem, akkor semmi gond. De ha 10 centivel magasabb és 25 kilóval nehezebb nálam, akkor el sem olvasta az adatlapomat. Akkor, ugye miről beszélünk?

De a legegyszerűbb válaszolni. 95% hogy pár levél után kiderül, nem egymást kerestük. Ha mégis, akkor viszont megér egy személyes találkozót. (Ott szintén jön a 95%-os szabály.)

2011. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Melyik társkeresőn?
2011. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, persze, vmikor lehet az elvárásokra hivatkozni, tehát mondjuk sokkal alacsonyabb nálam (ez engem pl. zavar), stb, stb, de ha ilyen nincs, egyszerűen csak az arca nem tetszik, akkor azt még sem írhatom neki, h. bocsi, ronda vagy. Ezért gondoltam szebben megfogalmazni, h. nem vagy az esetem.
2011. okt. 24. 14:46
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindegy, h. melyik társkeresőn, mert nem csak 1-en regisztráltam.
2011. okt. 24. 14:47
 9/18 anonim ***** válasza:

Leírom újra. :-)

Ha nagyon nem felel meg, akkor vagy nem írsz vagy leírod, hogy más típust keresel.

Ha egy kicsit nem felel meg, akkor érdemes elkezdeni az ismerkedést. Sosem lehet tudni/úgysem lesz belőle semmi.

Ne feledd, hogy a valóságban nincs ráírva senkire, hogy pl. mennyi idős. Én 25-30 közötti lányokat kerestem, de a valóságban szinte pont ez a korosztály maradt ki.

2011. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem kell a rizsa. A legtöbb nő nem ír vissza. Akinek meg még kép nélkül is írok hogy küldjön képet, az vagy megsértődik, vagy kiderül hogy titpikus konyhásnéni kinézetű.
2011. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!