Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy zajlik egy netes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy netes társkeresőn megbeszélt randi?

Figyelt kérdés

pl h beszélnek a neten pár mondatot, aztán felvetőtik h na akkor tali. Megvan beszélve a hely. Mivan ha nem ismerik fel egymást? v élőbe nem is tetszenek egymásnak... Akkor annyi h kössz h eljöttél, azt mindenki megy amerre lát?

Aki már volt ilyen helyzetbe az leírhatná h náluk h volt, meg hova mentek(beülős, sétálós v ilyesmi)


2011. szept. 23. 23:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ööö kajak hozzáköltöztél 1 óra után? Azóta a férjed lett leglább? :D
2011. szept. 24. 00:19
 12/15 A kérdező kommentje:
Szval akkor úgy látom mindenki amelett van h minnél hamarabb tali azt lesz ami lesz...
2011. szept. 24. 00:20
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Azért ne úgy képzeld el, hogy másnap rendeltem a költöztetőket és mindent átvittem :D csak mikor hazamentem átöltözni másnap, vittem egy fogkefét, tisztálkodószereket, otthoni ruhát, következő nap papucsot, laptopot meg néhány váltás ruhát, és így apránként. Persze mondjuk akkor albérleti szobában laktam, másom nagyon nem is volt.

Szóval nem lett kimondva, hogy odaköltözöm, csak így egyszerűbb volt, mint mindig külön utazgatni.


És nem, nem lettem a felesége :) Szép lenne, de nagyot változott az életünk azóta. Pontosabban elszúrta a dolgot, de rendesen. De addig is jó volt együtt. És pont nemrég mondta, hogy bánja, mert ha valakit elvett volna feleségül, az én lettem volna. De azóta már mással élek :D

2011. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Így azért máris jobban hangzik :D h az első randi vége nem költözéssel telt.

Remélem mostmár sikerült megtalálni az igazit, akivel boldogok lesztek jóban-rosszban ;)

2011. szept. 24. 17:52
 15/15 A kérdező kommentje:
na erről ennyit, az egyik lelki szemetesládát keresett, szval 1-
2011. szept. 26. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!