Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "ne haragudj, de nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "ne haragudj, de nem vagy az esetem" szöveg mennyire sértő? Vagy ezt inkább ne mondjam? 23/N

Figyelt kérdés

Nemrég írt egy fiú nekem (az egyik ismerősöm haverja) az egyik közösségi oldalon, és elkezdtük levelezni. Nagyon szimpatikus, de a képe alapján annyira nem tetszik (azért nem is olyan rossz, csak már 1-2 éves a kép, nem tudom, hogy néz ki most). Hamarosan találkozni fogunk, és nem tudom, h. mit mondjak neki a randi végén, ha esetleg megkérdezi, h. szeretnék-e vele még találkozni? Persze az is benne van a pakliban, h. tetszeni fog, tehát nem úgy indulok neki a dolognak, h. tuti nem jó a pasi. Megbántani sem akarom, de nem tudom, h. mit mondhatnék.

(legfőképpen 20 év feletti fiúk/férfiak válaszát várom, de korombeli lányok is írhatnak)


2011. okt. 10. 08:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki. :D
2011. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
09:00-nak: Nem akarok veled vitatkozni, de azért nem értek mindenben egyet veled. Írtam, h. nem úgy állok hozzá, h. tuti nem fog tetszeni. Egyszerűen ha mégis ez lesz, akkor sem szeretném megbántani. Ez szerintem érthető, de valószínű, h. ezzel nem mindenki törődik, és nem így gondolkozik. És szerintem a fiúk is ugyanúgy válogatnak, mert nem egy olyan lányt ismerek, aki elmegy buliba, és mondjuk nem megy oda hozzájuk egy fiú sem. Na és nem rondák, ráadásul még kedvesek, aranyosak is. Szóval akkor nem a lány válogat, hanem a fiú. Szerintem nekik sem mindegy, h. ki lesz a párjuk. Tudom, h. nem csak a külső számít, de azért az is fontos.
2011. okt. 10. 09:08
 13/32 anonim ***** válasza:

"És szerintem a fiúk is ugyanúgy válogatnak, mert nem egy olyan lányt ismerek, aki elmegy buliba, és mondjuk nem megy oda hozzájuk egy fiú sem."

Én speciel nem azért nem megyek oda a lányokhoz egy buliban, mert válogatós lennék, hanem mert tudom h nem tetszenék nekik.

2011. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod, hogy nem tetszenél nekik, ha oda sem mész be sem köszönsz? Hány és hány csúnya barátom van, akiknek bomba nőik vannak. Ja és nem milliomosak a srácok. Amúgy meg a kérdezőnek mondanám, hogy nem minden fiú olyan válogatós, biztos rossz helyre jársz ha ezt tapasztalod. Én megelégszem szerényebb kinézetű de okos lányokkal is. De ti nektek ha okos a pasi és nem túl előnyös külsejű, akkor rögtön jön a nyávogásotok, hogy bocsi de van barátom(holott nincs és hazudtok fűnek fának). Utálom a hazug embereket. Azok nem is emberek, hanem pokolteremtmények. Akkor inkább meg kell mondani, hogy bocsi, de ez nem fog menni, de nem sértően. Egyébként lehet megismerkednék veled látatlamban is.
2011. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
látatlanban
2011. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Tudom, h. nem minden fiú olyan válogatós. Látom, h. pl. bulikban is próbálkoznak a srácok más lányokkal.

09:10-nek: Menj oda nyugodtan, szerintem érdemes próbálkozni.

2011. okt. 10. 09:24
 17/32 anonim ***** válasza:

Rengetegszer próbálkoztam már, és soha nem jártam sikerrel. Inkább jobb, ha nem is égetem magam, nektek nem kell ennyire ronda pasi.

Na de ez már off, nem muszáj reagálni :)

2011. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha te ronda pasinak álíltod be magad, akkor nem is lesz senkid. El kell magadat fogadnod, csak akkor tuszt másokat is meggyőzni arról, hogy nem vagy ronda. Mindig az jut eszembe, hogy van egy tanárom(volt tanárom)aki tényleg csak egy fokkal volt szebb az ördögnél, mégis olyan felesége van, hogy 10 ből 10-es. Szval próbálkozni kell mindenhol, ha kell naponta 20 szor is egyszer csak összejön. Egyik ismerősöm is egy buliban kb 30 lányhoz megy oda a nyálát csorgatni és abból 1 úgyis összejön alapon mindig nyert ügye van. Aztán 2 nap múlva megint 30 hoz és így tovább. Minden napra jut neki 1-1 lány.
2011. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Úgy látom kicsit eltértünk a tárgytól. :) Ami nem feltétlenül baj, csak légyszi ha tudtok, a kérdésemre is válaszoljatok. Oké, legyek őszinte, tehát mondjuk azt nem mondhatom, h. nem akarok kapcsolatot, mert az nem lenne igaz.

Fiúk, férfiak, mi az az indok (szöveg), amivel titeket lekoptattak (persze ha volt ilyen). És legfőképpen olyan kellene, ami azért annyira nem esik rosszul, tehát nem akarok bunkó lenni.

2011. okt. 10. 10:03
 20/32 anonim ***** válasza:

Az elutasítás mindig kellemetlen.Egyénfüggő is szerintem,hogy ki mennyire veszi ezt magára.Szerintem elég ha annyit mondasz:Ne haragudj,de nem érzem azt,amit ilyenkor érezni kellene..

34F

2011. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!