Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "ne haragudj, de nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "ne haragudj, de nem vagy az esetem" szöveg mennyire sértő? Vagy ezt inkább ne mondjam? 23/N

Figyelt kérdés

Nemrég írt egy fiú nekem (az egyik ismerősöm haverja) az egyik közösségi oldalon, és elkezdtük levelezni. Nagyon szimpatikus, de a képe alapján annyira nem tetszik (azért nem is olyan rossz, csak már 1-2 éves a kép, nem tudom, hogy néz ki most). Hamarosan találkozni fogunk, és nem tudom, h. mit mondjak neki a randi végén, ha esetleg megkérdezi, h. szeretnék-e vele még találkozni? Persze az is benne van a pakliban, h. tetszeni fog, tehát nem úgy indulok neki a dolognak, h. tuti nem jó a pasi. Megbántani sem akarom, de nem tudom, h. mit mondhatnék.

(legfőképpen 20 év feletti fiúk/férfiak válaszát várom, de korombeli lányok is írhatnak)


2011. okt. 10. 08:26
1 2 3 4
 21/32 Walk With Me ***** válasza:
100%

Emberfüggő ki hogyan fogná fel ezt. Nekem egyszer azt mondta egy lány, hogy semmi gond a külsőmmel, de Ő egyszerűen csak a kölyökképű, kisfiús fiúkhoz tud vonzódni és így nem igazán akarna semmi olyat. Értékeltem az őszinteségét, hogy nem jön mindenféle álszent dumával. Egyáltalán nem esett rosszul. Nekem nincs kisfiús pofim, ennyi.

Próbáld udvariasan, normálisan megfogalmazni, ne az jöjjön le neki belőle, hogy ronda meg hasonlók...

2011. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha valaki olyan indokkal jön, hogy nincs kisfiús külsőd,akkor az a nő meg is érdemli, hogy élete végéig magányos legyen. Ha már a kölykökre bukik, akkor mindegy, hogy ha ágyba bújik egy 10 évessel, annak úgyis kölyökképe van rendesen. Ez nem lehet indok. Vagy lánnyal is ágyba bújhat, az is eléggé gyerekes arcú. Az ilyenektől hánynom kell.
2011. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg h oks talizzatok...

De barátilag,s találkozó után majd megbeszélitek h lehet e több belőle v sem...

Lehet h ő nem fog tetszeni neked... De a játékba benne van az is h épp te nem jössz majd neki be...

Szóval ezen ne filózz hiába...

L 20

2011. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
12:49-nek: Lesz 1. találkozó, itt már a 2. találkozóról kérdezek. Mármint h. az 1. végén ha megkérdezi, h. lenne-e kedvem még1szer talizni. "találkozó után majd megbeszélitek h lehet e több belőle v sem..." Szóval erről a megbeszélésről kérdeztem én. És persze, az is benne van a pakliban, h. én a kép alapján tetszem neki, aztán élőben meg már nem.
2011. okt. 10. 13:01
 25/32 anonim ***** válasza:
Én nem sértődnék meg. Senki sem lehet mindenki esete.
2011. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

12:18-as

Én is a kölyökképűekre bukom, egyszerűen ők az esetem. Miért nem lehetnék egy olyen sráccal, aki tetszik is? Miért legyek olyannal, aki nem tetszik? Nem leszek, és te sem lennél olyan lánnyal, aki nem jön be valami miatt. Inkább egyedül maradok életem végéig, mint hogy olyannal legyek, akinek még az érintése is rosszul esik mert nem vonz egyszerűen. 3 éve nincs senkim, és soha de soha többet nem fogok olyannak lenni, aki fizikailag nem vonz (engem, nem kell hogy másoknak tetsszen). Egyszer csináltam ilyet mert azt hittem valami jó is kisülhet majd a kapcsolatunkból, de nem. Ám ennek ellenére hasznos volt ez a tapasztalat mindkettőnk számára.

2011. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

08:45 vagyok. Szerintem nem kell túlragozni a dolgot. Amit mi szeretnénk hallani az az hogy igent mondjon egy lány, de tudjuk, hogy lehet nem jön össze a dolog. Nem kell egy mondatban meg is magyarázni, hogy be se jösz. Miért? Szerintem elég annyit mondani, hogyy: nem. Ha a srác szeretné tudni miért és kéri mond el akkor mond el, hogy miért. Szerintem ez így másabb mint ha a szemébe őszínte megható érzéssel bele is mondod, hogy nem az eseted. Mondták már rám is ezt. Volt aki normálisan közölte és meglehetett érteni, de volt akire azt mondanám: hülye bunkó liba. Mert annyi volt a képlet, hogy egy szót váltottam és kért tőlem egy képet mivel neten ismerkedtem vele. Aztán elmondta, hogy nem vagyok az esete és le is törölt. Semmi ismerkedés vagy beszélgetés csak kép és "nem vagy az esetem" aztán szevasz. Az ilyennek legközelebb ezt fogom mondani: te se, csak tudod a belső és gondoltam hátha, de úgy látszik nálad az se.....

Szerintem legyél őszínte, de nem kell megmagyarázni. Mond azt, hogy nem szeretnéd és ha kéri az indokot akkor mond el, hogy "neked más kell". A csalódást nem kerüli el, de ebben már semmi sértőt nem érzek.

2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek, sokat segítettetek.
2011. okt. 13. 09:34
 29/32 anonim ***** válasza:
Hogyan oldod meg vagy oldottad meg?
2011. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sértő ez a szöveg, inkább jobb az őszinteség meg még az elején megmondani, mintsem később mert akkor már nehezebb lesz, még jobban megbántod vele.

Egyébként meg arra is reagálok, hogy 1-2 éves a kép. És nem tudod most hogy néz ki? 1-2 év alatt nem változik az ember szinte semmit főleg ha 20 felett van ő is. Én pl. már 28 vagyok, és megnézve a 5-6 évvel ezelőtti fényképeimet, ha hiszed, ha nem gyakorlatilag pont ugyanúgy nézek ki rajtuk mint most.

2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!