Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "ne haragudj, de nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "ne haragudj, de nem vagy az esetem" szöveg mennyire sértő? Vagy ezt inkább ne mondjam? 23/N

Figyelt kérdés

Nemrég írt egy fiú nekem (az egyik ismerősöm haverja) az egyik közösségi oldalon, és elkezdtük levelezni. Nagyon szimpatikus, de a képe alapján annyira nem tetszik (azért nem is olyan rossz, csak már 1-2 éves a kép, nem tudom, hogy néz ki most). Hamarosan találkozni fogunk, és nem tudom, h. mit mondjak neki a randi végén, ha esetleg megkérdezi, h. szeretnék-e vele még találkozni? Persze az is benne van a pakliban, h. tetszeni fog, tehát nem úgy indulok neki a dolognak, h. tuti nem jó a pasi. Megbántani sem akarom, de nem tudom, h. mit mondhatnék.

(legfőképpen 20 év feletti fiúk/férfiak válaszát várom, de korombeli lányok is írhatnak)


2011. okt. 10. 08:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
5%

A 10es válaszolóval egyet értek teljes mértékben!

Mi az hogy nem vagy az esetem?? Tudjátok milyen sértő ez? Minen nő ezt szajkózza ha ráírok, pedig nincs velem semmi baj, jól nézek ki, van egy képem ami nem egy görög isten meg enem egy rondagomba, de normálisan nézek ki rajta. És akkor mikor megkérdem miért nem vagyok az eseted? Erre azt válaszolják mert nekem nem az ilyen típusú fiúk jönnek be, és mind egytől egyig ezt írja...ezen úgy be tudok pöccenni, hogy az már kész. Nem tudom hgoy nektek nőknek mi kell? Miért vagytok ilyen bunkók? Főiskolára egyetemre mentek, jó helyetek van, és ezt nem magatoknak köszönhetitek, elsősorban annak aki támogat titeket, persze vannak kivételek, de akkor is. Válogattok a fiúk közül mintha valami vásárban lennétek, ha már egy szemölcs van az arcán nem kell és benyomjátok hogy bocsika de nem vagy az esetem és akkor még csodálkoztok hogy az illető elküld titeket a pokolba mérgében. Ha így folytatjátok 30-40 éves korotokra ott maradtok két gyerekkel, az álompasi lelép és akkor majd vinnyoghattok hogy nem kelletek a kutyának se. Kínotokban akárkivel elmennétek, még azzal is aki tényleg ronda, tényleg tök hülye és tényleg totál sötét. Aztán kopp van. Nem sajnállak titeket, felőlem csináljátok csak, azt tudom viszont hogy többre viszem majd nálatok, mert én küzdök és kiállok magamért és nem állok le ilyen fajtákkal mint amilyenek ti vagytok. És mielőtt még az a szöveg jönne hgoy nekem sosem lesz a büdös életben sem senkim ilyen hozzáállással, akkor arra azt mondom hogy jókora nagyot tévedtek.

2012. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek, utolsó, sajnos a nők már csak ilyen felszínesek. Átlagos pasival is csak a csúnya lányok érik be, csúnya pasi pedig még nekik se kell.
2012. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!