Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk!  Miről lehet veletek bes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!  Miről lehet veletek beszélgetnI?

Figyelt kérdés
Olyan témákra lennék kíváncsi, amelyek titeket is érdekelnek, és amitől szerintetek jó lehet egy beszélgetés, nem olyanokra gondolok, hogy ugye milyen szép az idő meg ilyenek... Ti miről szerettek beszélgetni? Jöhet bármilyen téma.:D
2011. okt. 21. 17:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
am tényleg. valaki szereti a Forma1-et?:)
2011. okt. 21. 18:58
 22/31 anonim ***** válasza:
Az F1 gagyi.Semmi köze az autóversenyzéshez.Mindent számítógép irányít és túlzottan nagy szerepet kap a pénz.Üzlet az egész.Kicsit már olyan,mint a pankráció...
2011. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A picard kapitány a star trekből van, ha az már ismerősebben cseng.
2011. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Én személy szerint szívesen társalgok aktuálpolitikáról, illetve a világgazdasági történésekről.
2011. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Velem tudnál a F1-ről, a gazdasági válságról, kerékpárról, képzőművészetről, kozmológiáról, informatikáról, irodalomról és még néhány fel nem sorolt dologról beszélgetni.

A gond csak annyi, hogy inkább férfi vagyok már, mint fiú.

2011. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
valóban nagy kár, pedig a művészetekről akkor tényleg nagyon jól eltudnánk beszélgetni, ugyanis képzőművészettel szeretnék foglalkozni a jövőben.^^ am igen, beugrott a Star Trek
2011. okt. 21. 20:02
 27/31 anonim ***** válasza:
a nemi életedről szeretsz beszélni ?mert az érdekli a fiúkat ...xD18F
2011. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na akkor pikárd kapitány?
2011. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Bocs a hibakert telorol irok.


NA.gondolom te most a pasidra gondolsz.

1.sztem nekunk fiuknak kel temakat talalni legtobbszor nemmondom hogy mindig de 5 bol legalabb 1 szer

es amugy nekem is van baratnom es en akarmirol beszelek engem komolyan. Ha lekot akarmi :D.

13/F

2012. máj. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

pl:mi volt tegnap az x faktorban...

vagy valami vadbarmot cikizni

vagy valami vicceset

remélem érted

szooval ilyeneket

2012. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!