Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk!  Miről lehet veletek bes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!  Miről lehet veletek beszélgetnI?

Figyelt kérdés
Olyan témákra lennék kíváncsi, amelyek titeket is érdekelnek, és amitől szerintetek jó lehet egy beszélgetés, nem olyanokra gondolok, hogy ugye milyen szép az idő meg ilyenek... Ti miről szerettek beszélgetni? Jöhet bármilyen téma.:D
2011. okt. 21. 17:11
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Lányokkal valóban nehéz mert 10+ lánynak irtam fb-n

pl hogy milyen volt a mai napja? Mi a terve a hétvégére vagy mit fog még ma csinálni? reakció:egyszavas válasz vagy Aha,ja, igen, hogyne,persze,nem,nemtudom,lehet.

Visszakérdezni egyik se szokott. Én szerintem mindegy, ha mindkét fél visszakérdez az már nagy előny szerintem onnantol már könnyebb, de amég az egyik fél kérdez de a másik nem akkor az már felejtős.

Én pl szívesen beszélek autókról, sportól, pankrációrol filmekről vagy más emberekről esetleg közös ismerősökről, vagy kirándulási helyekről, országokról, a közeli városi nevezetes helyekről, esetleg volt-e ott, kivel, mikor, és akivel ott volt azt honnan ismeri stb, legjobb barát, mióta ismeri mit szoktak csinálni stb. Ez mehet fiunak is lánynak is

19/F

2018. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!