Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS Belezúgtam egyik osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Belezúgtam egyik osztálytársamba de a barátságnál tovább nem nagyon jutok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval belezúgtam egyik osztálytársamba akivel szeptemberbe kerültünk egy osztályba (most 9. esek vagyunk mind a ketten), de valahogy nem jutok 1 ről a 2 re, csak odáig jutottam, hogy barátok lettünk és viszonylag sokat beszélgetünk annak ellenére is, hogy nem vagyok egy szószátyár típus! Mit tegyek hogy továbblépjek?
2011. nov. 4. 23:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

kihivod a suli elé beszélgetni

és ha ugy érzed nagyon közel álsz akkor mint vadmacska letámadod és le smárolod


ezt tapasztalatból mert az egyik csaj ezt csinálta velem

2011. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
utolsó esetleg tudnál még további tippeket adni?
2011. nov. 6. 00:29
 13/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat most nézem hogy elfelejtettem odaírni hogy 15/F
2011. nov. 9. 19:17
 14/25 anonim válasza:
96%

Nekem volt hasonló kapcsolatom a középsuliban.

Hol is kezdjem...

Légy férfi (magabiztos, határozott, megbízható)

Figyeld a reakcióit, és azokra alapozz, amikor randit tervezel, ÉS TERVEZZ, mert arra szükség lesz.

Ha tetszel jelezni fog. Meg kell tanulni olvasni a nőkben. Hidd el lehet.

A nőnek az számít, hogy milyen érzéseket ébrsztessz benne, és majd csak ez után jön a minden más. Te férfiként, gyanítom érzékenyebb lélekkel vagy megáldva, egyébként nem lennél a barátja, hiszen már rég hagytad volna az egészet a f_szba:).

Varázsold el a személyiségeddel, magaddal, legyél keratív és add önmagad, de nehogy olyasmit szeressen meg benned, ami nem is te vagy. Az kiderül. És akkor még szembe is fog köpni téged, mert rájön, hogy átbasztad.

2011. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%

hívd meg egy kólára


vagy hányj bele a tornazsákjába


tuti a siker

2011. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
A 18:28-as gondolom nőnemű, mert amit írt, az végig hülyeség (bocsi). Jól kell kinézni, ez a lényeg!
2011. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor meg hívd el most, a szünetben. Olyan romantikus tud lenni.Hány kilométerre lakik tőled ?Hívd be, sétálgassatok, aztán fordulj oda hozzá, Éééééééés tálalj ki. Ess túl rajta, nem szabad magadban tartani.
2011. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
elméletileg jön a szünetben debbe de nem biztos h elengedik a szülei :/ de ha elengedik akkor meg eggyik barátnőjénél alszik és másnap már megy is haza egyébként ő Beretyóújfaluban én pedig Hajdúböszörményben lakok
2011. dec. 22. 23:50
 19/25 chello4623 válasza:
100%

1. legfontosabb soha ne hagyd hogy egy lány barátjának tekintsen vagyis mindig mutasd ki hogy számára te egy potenciális fiú vagy

2.Ha ez már meg történt akkor nagyon nehéz lépned de lehet ha nem akarod neki el mondani vannak trükkök is pl színlelj érdektelenséged hagyd hogy ő közeledjen ne te ha meg teszi és sürven jó vagy nála ha nem akkor kár erőltetni. Dicsérd meg....de ne gyakran most sok minden nem jut eszembe pedig én voltam így jó párszor még ha kell segítség tőlem írj bátran hátha eszembe jut

2011. dec. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem.
2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!