Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS Belezúgtam egyik osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Belezúgtam egyik osztálytársamba de a barátságnál tovább nem nagyon jutok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval belezúgtam egyik osztálytársamba akivel szeptemberbe kerültünk egy osztályba (most 9. esek vagyunk mind a ketten), de valahogy nem jutok 1 ről a 2 re, csak odáig jutottam, hogy barátok lettünk és viszonylag sokat beszélgetünk annak ellenére is, hogy nem vagyok egy szószátyár típus! Mit tegyek hogy továbblépjek?
2011. nov. 4. 23:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%
vagy cumizd le matek órán, tuti a siker!
2012. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Markold meg a cicjét, és addig hagyd könyörögni, még azt nem mondja, hogy elmegyek veled randizni csak kérlek ne tépd le a cicijeimet.
2012. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

szerintem kiserd haza, beszelj vele tobbet, finoman add tudtara hogy tetszik neked es ha o nem ellenkez vagy nem veszed eszre hogy mar nm annyira akar veled lenni akor egyik nap megcsokolhatod

nekem is 15 eves a baratom es amugy o nem olyan tipus aki var ameddig en akarom... velem eleg jol kezdte:setaltunk,erdobe,varosba...

hidd el ertekelni fogja ha finoman allsz hozza es nem tamadod le

(remelem be valik es osszejottok)

2012. jan. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a normális választ!! :)
2012. jan. 11. 18:47
 25/25 anonim ***** válasza:
ne reménykedj, aki nem akar többet a barátságnál, az csak szivat (már ha lányról van szó) az lesz a vége, hogy csak lesérülsz lelkileg, és nehéz lesz tovább lépni.
2012. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!