Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyanok a mai lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanok a mai lányok, hogy csak azzal mennek el randizni, aki a legnagyobb dumás, aki a legjobb pasi?

Figyelt kérdés
Pl: az átlagos fiúk nagy része kb 10 lányból elmenne mondjuk 7 el randizni, még a lányok kb 10 pasiból csak 1-el vagy 2-vel mennének el, aki a legjobb képű. Itt most nem arra kellene gondolniuk, hogy most rögtön házasodás lenne gyerek stb, csak randizgatni, szórakozni stb. Adhatnának több esélyt is a pasiknak. De ők a legjobbat akarják nemcsak hosszútávra hanem pl egy éjszakásra is. Vagy egy másik példa, megy 3 pasi ki a suliból(barátok) és szembejön 2 csaj(barátnők), és szólnak pl a középső legjobb képű pasinak, hogy nem lenne-e kedve eljönni hétvégén egy házibulira, ahol pl lesznek vagy 20 an. Persze csak a legszebb csajok, meg a legjobb pasik lesznek. A másik 2 csávót aki ott áll mellette azt meg le sem tojják. Ha meg az megkérdezné( a kettő közül vmelyik, akiket nem hívtak el), hogy elmehetnek-e, akkor jön a válasz, hogy nem kellene és lekezelően néznek, majd mennek tovább és a jó pasit még egyszer megkérdezik, hogy akkor biztosan eljössz? Én nagyon sok ilyet láttam, és tapasztaltam, nem levegőből kaptam ezt a sztorit elő.
2011. nov. 28. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

óóó emberek..lehetsz te bármilyen gentleman , ha nem jössz be neki külsőre ( jobban értsd : testi vonzalom kilőve ) mi a jó istenért akarna veled összejönni?


Ti járnátok egy olyan csajjal aki mindenkivel kedves, okos, de nem tetszik nektek , mert csúnya?


Szerencsétlen banda...

2011. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ti járnátok egy olyan csajjal aki mindenkivel kedves, okos, de nem tetszik nektek , mert csúnya?"

Igen. Bármilyen hihetetlen nektek csajoknak, vannak a külsőnél fontosabb dolgok is.

2011. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Őszintén, ha megkaphatod a legjobbat is, miért érnéd be kevesebbel? Nekem sosem volt problémám abból, h nem tudnék csajozni például. ÖNBIZALOM...
2011. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nagydumas vagyok megsem kellek,
2011. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3ik nalam is igy van csondesebb vok de jokepu es a csajok od se baszznak.
2011. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csakegyuser: mert te jól nézel ki.
2011. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!