Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk & lányok! Ez tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk & lányok! Ez tényleg így van, ha MSN-en ismerkedtek valakivel?

Figyelt kérdés

Lányok, ha MSN-en ismerkedtek valakivel, és mindig a srác ír rátok, akkor miért van az, hogy pl. 3-4 alkalom után sem írtok rá a srácra, hanem azt várjátok, hogy ő írjon?

Legalábbis többször ezt olvasom a kérdéseknél, hogy:

- Most mivan, már nem kellek neki? nem ír rám msnen, úristen mit tegyek, írjak rá én?:)


2009. máj. 20. 01:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ezzel csak most szembesültem itt az oldalon, hogy tényleg, hogy lehet hogy így van, hogy ezt csináljátok sokan. Ilyen esetek után "le szoktam lépni", bármilyen jó beszélgetések szoktak lenni, mert hát szükségem van a pozitív visszajelzésekre..:)
2009. máj. 20. 01:12
 2/15 A kérdező kommentje:

Ja igen, majd elfelejtettem

Lányoktól arra vagyok kíváncsi, hogy miért csináljátok, fiúktól pedig azt, hogy mennyire általános dolog ez a lányoknál:)

2009. máj. 20. 01:14
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Lány vagyok.

Én nem várom, hogy ő írjon. Nem akarok vele beszélni, ha akarnék én gond nélkül ráírnék! HOgy nem lehet ezt megérteni? Fel nem fogom egyesek hogy nem mernek írni...

Én ezen egy idő után már csak röhögök, hogy valaki ennyire nem veszi észre magát. Én nem írogatok olyannak, aki lesz.r. van bennem tartás.

2009. máj. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt dolgom olyan lánnyal, aki egyáltalán nem írt rám msnen, nem jártunk, de én már szerettem, és állítólag ő is engem.. Végül is nem jöttünk össze, mert én találtam mást, ő meg utána verte a fejét a falba, hogy milye kis hülye volt (nem csak az msn miatt) A barátőm se sokszor ír rám, nem tudom miért... Mondjuk mikor látom, hogy feljön msnre, és AZONNAL írok neki, ha én lépek fel, és látom, hogy fenn van, akkor sem ő ír hanem én.. Egy a lényeg, én már rájöttem: NŐKBEN NEM ÉRDEMES LOGIKÁT KERESNI (mert nincs)
2009. máj. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
MSN-en ismerkedni gáz. :)
2009. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

azok a lányok csinálják ezt, és "gondolkodnak" így, akiknek semmi önálló gondolatuk nincsen, teljesen felszínesek, és olyan egyszerűek, mint a faék.

a baj, hogy rengeteg ilyen van =( ezért nincs is lány barátnőm , egyszerűen olyan, amikor beszélnek, mintha azt mondanák, hogy : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11...

teljesen érdektelen információk...

L/19

2009. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

lány vok és nálam pont fordítva van és nem azért mert a srác kerül hanem mert egyszerűen én írok hamarabb de én is unom de én ilyenkor szoktam szólni neki h mért van ez ezután ő is gyakrabban ír:D

15/L

2009. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*msn-en való ismerkedés valóban gáz, de ha már ezt teszi valaki, attól még nem kell ostobának lennie (ez kimaradt)
2009. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Első pár alkalom még nem számít, de ha mindig ráír a fiú, az már egyértelmű jel, hogy szeretne valamit attól a lánytól..a lányok meg persze élvezik..és kelletik magukat..vagy másik részről ha a fiú tényleg nem akar semmit, csak haverja lenni a lánynak..az a lány részéről ciki..de fiúk, gondolkodjatok el, hogy akkor mi van, hogy ha a lány ír mindig rád..élvezitek vagy sem? esetenként változik..lányoknál is:D /lány voltam :D
2009. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
14:30-as, én is pont így érzem, az "msn-es" lányok unalmasak, sokszor önálló gondolat nélkül, elképzelem, ahogy boci szemekkel várják, hogy mit fogok írni, mit fogok kérdezni. Úgy látszik, hogy béna fiúknak (mint én, aki msnen bénázik) lúzer csaj jut :D
2009. máj. 20. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!