Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk & lányok! Ez tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk & lányok! Ez tényleg így van, ha MSN-en ismerkedtek valakivel?

Figyelt kérdés

Lányok, ha MSN-en ismerkedtek valakivel, és mindig a srác ír rátok, akkor miért van az, hogy pl. 3-4 alkalom után sem írtok rá a srácra, hanem azt várjátok, hogy ő írjon?

Legalábbis többször ezt olvasom a kérdéseknél, hogy:

- Most mivan, már nem kellek neki? nem ír rám msnen, úristen mit tegyek, írjak rá én?:)


2009. máj. 20. 01:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

én sem szoktam soha belelépni senkibe..de nem csak fiúkba, hanem a barátaimba sem, max. ha valami életbevágóan fontos ügyről van szó.

úgy vagyok vele, hogy én bármikor szívesen beszélek bárkivel, ha megkeres, de én nem szeretek másokra telepedni, mert mi van, ha épp zavarom, vagy nem alkalmas?

2009. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem msnen ismerkedtem a párommal, de amikor msn-en beszélünk mi azzal versenyzünk ki ír hamarabb a másikra, lehet, hogy csak mi vagyunk furák, de szerintem aki kíváncsi a másikra vagy beszélni akar vele az ír, ha nem akar akkor nem :)
2009. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utólsónak üzenem h szerintem ez 1 hülyeség
2009. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

18:04 én is ilyen vagyok, dettó.

Különben is minek írjak, ha nincs témám meg úgy elvagyok magamnak... felmegyek, hogy ha akarnak velem beszélni el tudjanak érni, de ennyi. Ha nem fontos nem nagyon írok...

2009. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nálam az van h mindig amikor belép a fiú akkor úgy kb 3 perc múlva ráírok.

de amikor nem írok rá akkor ő sem ír rám:(

eddig mindig én írtam rá kivéve amikor először felvettem

nemtom most mivan mert ha nem kedvelne akkor már rég letiltott vagy törölt volna

2009. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!