Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan álszentek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan álszentek a szerénynek tűnő lányok is?

Figyelt kérdés
Aki nézte a VV5-öt, annak a véleményét kérdezném, hogy egy rendesnek, aranyosnak tűnő szolid lány is mint VV5 Eszter miért lesz egy idő után ilyen? Kiderült róla, hogy volt egy full milliomos pasija, most is van egy elég gazfag pasija, és már a lány ott jár fejben, hogy ő is meg akarja műttetni a melleit mint Kinga meg a többiek a villában. Persze ez nem az én dolgom, meg semmi közöm hozzá, de fura ezt látni, hogy a szolíd lányok is a milliomos pasira vadásznak és ők is simán bevállálnak egy mellplasztikát. Egyre több ilyen rendes lányt látok, aki szintén így viselkedik.
2012. márc. 8. 20:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem néztem, és nem is fogom.
2012. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki valóvilágba megy, az rendes, szerény lány?
2012. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
na nemár hogy egy VV szereplőhöz hasonlítod a rendes, normális lányokat. aki odamegy az alapból nem normális
2012. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
mitől lenne a vv Eszter szerény? attól, hogy a tv-ben mutogatja magát? nem elítélni akarom, de a szerénység nálam nem itt kezdődik
2012. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy a VV-ban lehet ilyen lány... xD
2012. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen szó elég a csaj definiálásához: jogász. A Dr. sötét oldalán elsősorban kurv@k vannak.
2012. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
say what? Jogász vagyok (leszek), és több normális lány is van a pályán.
2012. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, én csak hatalmas mennyiségű egoizmust láttam a jogász lányokban, és meglehetősen kevés emberi értéket.
2012. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Embere válogatja.
2012. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 lila nyuszi ***** válasza:
Én is "bevállaltam" egy mellnagyobbítást, na és? Hogy mersz bárkit elítélni emiatt? Amúgy meg hogy lenne szerény aki bevonul egy ilyen helyre...
2012. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!