Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak ezzel a bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ezzel a bonyolult fiuval?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor mondja, hogy neki nincs szive, mert osszetortek, hogy nem akar kapcsolatot, hogy valamilyen szinten utalja a noket, meg felenk, ha igazan tetszik neki valaki, mert fel a visszautasitastol. Ugyanakkor mindegyikkel nagyon baratsagos.

Mi baratok vagyunk, de en tobbet szeretnek. Neha ugy gondolom, hogy talan tobbet is erez irantam, mint baratsag, de neha csak azt, hogy talan igy akarja tudtomra adni, hogy nincs eselyem.

Fiuk mit gondoltok errol?


2012. máj. 22. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól érzed. Nem akar tőled semmit barátságon kívül.
2012. máj. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Fenéket. Szerintem ideje lenne már befejezni ezt a barátzóna meg nem barátzóna szöveget. Ezért van ennyi elvélt, meg magányos ember, meg alkoholista, meg gyógyzertszedő. Komolyan mondom Afrkában boldogabbak az emberek, mint itthon (sőt, a világ bármely részén, holott Magyarországnál van sokkal rosszabb hely is, nem is egy).
2012. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem homokos a srác, csak így leplezi.
2012. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a másodiknak igaza van
2012. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiú tipikus önsajnáltató, ezzel akar szimpátiát kelteni maga iránt és nálad célt is ért. Elkezdtél iránta érdeklődni, pedig ha nem lenne ilyen panaszkodó kis nyomi, akkor le se tojnád.

Te meg bevetted a szövegét. Elég átlagos történet.

Az ilyen fiúk szoktak egy kapcsolatban zsarnokoskodni, nagyon ragaszkodni, betegesen féltékenykedni, öngyilkossággal fenyegetőzni.

2012. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mellesleg ez a fiú nem bonyolult, sőt egyszerű, mint egy faék, de mivel semmi érdekes nincs a személyiségében, ezért eljátssza a bonyolultat, azt hiszi, hogy a panaszáradat, önsajnálat az a mély lelki világ jele.

De mint látjuk vannak rá vevők, mint te is.

2012. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
valtoztat valamit a dolgon, hogy amikor megismerkedtunk akkor odaig voltam egy masik pasiert, aztan randiztam masokkal is, meg a szeme lattara smaroltam egy pasival. Mostanaban nem. De talan nem is biztos benne, hogy tetszik nekem.
2012. máj. 22. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ötösnek totál igaza van. Annyira tipikus, hogy na. Csukd be a sablonok nagy kézikönyvét kérdező (azaz, hagyd a fenébe a gyereket).
2012. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én véleményem az, ha vki nem akar vkivel járni, akkor ez nem úgy lesz mint a filmekben hogy " meghódítod" ilyen nem létezik, mint ahogy a " szikra " sem létezik 2 ember között, ha most nem sikerül összejönnöd vele később se fog sikerülni
2012. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!