Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15-16 éves lányoknak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-16 éves lányoknak nagyon nem jön be egy szőrösebb fiu? Inkább 16 alatti lányok válasza érdekelne.

Figyelt kérdés

apukám is ilyen mackó tipus.. örököltem tőle.. még csak 15 vok, de nagyon szőrös már a hasam..

minden lánytól azt hallom hogy de gusztustalan .. szőrös pasi.. pfujj.. stb.. azt szűrön le, hogy nem jönnék be egyiknek sem.. ezért nem is merek odamenni senkihez :(

van kivétel is? vagy esélytelen vok?


2009. jún. 28. 23:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam szőrös pasival de ettől függetlenül nem jelenti azt h ne tetszene=D

Nyugi,nagyon sok lánynak bejön,bátran merj odamenni ahhoz a lányhoz aki tetszik,ha anygon zavar,akkor max.leborotválod a hasadat nem nagy ügy ne aggódj:)

2009. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 02:14


Igen, vele egyetértek :D

Lehetőség szerint csak az arcodon borotválkozz, mert máshol szerintem jó ha ott a szőr. Borotválva gusztustalan.


16L

2009. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

aki szeret az nem foglalkozik vele,meg egyébként is sokkal féfiassab mint ha borotválná a lábát meg stb.nekem bejönnek a szörösebb pasik..

15/L

2009. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!