Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresők/ismerkedők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresők/ismerkedők! Titeket mi az ami zavar az online társkereső oldalakban?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok mint pl.:


-kitöltetlen adatlapok

-homályos valótlan képek

-túl sok adat

-bonyolult, átláthatatlan kezelőfelület

-fizetés mindenért (levélváltás, flörtküldés, kép megnézése nagyban)

-kamu + dupla regisztrációk

-ügyfélszolgálat hiánya


esetleg más, amit nem soroltam fel?



2012. jún. 5. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fizetés mindenért (levélváltás, flörtküldés, kép megnézése nagyban)... ezek a legnagyobb gondok.
2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Leginkább a sok csaj aki felregisztrál az ilyen oldalakra, leír magáról minden szépet és jót, hogy neki a belső értékek fontosak, tök jól is nézne ki, de még nem az a "pláza-cica" kategória... aztán meg nem válaszolnak, még egy ingyenes oldalon sem, legalább annyit, hogy "Kössz, nem kérek belőled!" - pedig ez elvárható volna és nem tennéd magad tönkre, hogy nincs válasz, pedig már belépett, megnézett... stb! Mellesleg sok oldal úgy ingyenes, hogy regisztrálsz és nem kell fizetni, csak miután írni akarsz valakinek akkor dobja ki, hogy amúgy csak arany vagy ezüst előfizetéssel tudsz... szóval sok oldal kamu!
2012. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A személyes kontakt hiánya, illetve a sok hazugság. Az ismerkedés során rengeteg olyan non-verbális dolog is számít amit itt nem lehet alkalmazni. Mozdulatok, gesztusok, illatok, személyes kisugárzás, a másik szemébe nézni stb., ezek szerintem nagyon fontos dolgok ahhoz hogy eldöntsem vonzódom-e valakihez, érdemes-e ismerkedni. Egy kép és pár levél váltása még nagyon zsákbamacska és nem szeretem vesztegetni az időmet kínos, érdektelen találkákkal. A másik meg ugye hogy sokan hantáznak, mert ugye bármit mondhatsz magadról csak hogy felhívd magadra a figyelmet, utána meg baromira lelombozó hogy a tizede felel csak meg a valóságnak.
2012. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sok oldal fizetős, ennek tetejében meg meg is adhatsz magadról egy csomó valótlant, ami aztán csak a randin derülne ki, hogy nem is ilyen a csaj. Már ha egyáltalán belemegy a randiba.
2012. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fenn, de amit hallottam:

A lányok a legjobb fotóikat pakolják ki magukról. Ezzel nincs gond, de ha élőben kiderül, hogy közelében nincs a profilképének, az kiábrándító. Jobb lenne, ha olyan képeket pakolnának, ami közelíti a valóságot.


24F

2012. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hamár témánál vagyunk, a Badoo-rol mi a véleményetek?



(csak megjegyzem h ott amikor törölni akartam magam akkor kaptam ingyen szupererőt h maradjak bent, és ezt mindig eljátszom h törlöm magam és kapok ingyé erőt pár napra)

2012. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

szóval legfőbb problémák


-fizetni kell


-sok a kamu regisztrált tag (unalomból készült profil -> nem fog válaszolni, mivel nem keres társat)


-sok a kamu adat


Esetleg más?

2012. jún. 5. 17:49
 8/11 ASOT ***** válasza:

ez a legfőbb szerintem: "unalomból készült profil -> nem fog válaszolni, mivel nem keres társat) "


és igen amit az egyik válaszoló írt az igaz mert azt mondják itt a gyakorin a legtöbben h egy nem-et sem írnak

2012. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Olyan társkeresőre mekkora lenne az igény ami mondjuk kötelezővé tenné ezeket?


pl normális kép, normális 3-4 mondatos egybefüggő bemutatkozó szöveg, letisztult adatlap, ingyenesség.


Azt, hogy vissza e ír az adott személy vagy sem, azt nem lehet előírni mert az ő döntése. Szóval ezt hagyjuk, de a kötelező bemutatkozás talán kiszűrné azokat, akik csak unalomból vannak fent. Emellett aki inaktív, mondjuk 6 hónapja nem lépett be az törölve lenne. Így átláthatóbbak lennének a személyek.

2012. jún. 6. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy egyaltalan vannak online tarskereso oldalak, csak megjobban elcseszik, ezt az amugyis elcseszett tarsadalmat...
2012. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!