Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne egy kérdésem nem sokára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem nem sokára megyek el sétálni egy lányal14 évesel és nem tom h minmondjak neki én 13 vok de tecik nekem nagyon és nemtom mitkell mondani?

Figyelt kérdés
14 éves fekete haju nagyon tecik nekem mit mondjak neki?
2012. jún. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hát legyél aranyos mond meg neki szépen hogy tetszik neked, tetszeni fog a lánynak is hogy megmondtad dicsérgesd hogy ilyen jó meg olyanjó (mármint a csaj) ez nagyon be fog jönni neki de ne menny át b*zisan cukiba az fontos, hogyd hogy kicsit irányítsa a témát
2012. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem hagyd, hogy alakuljanak a dolgok a maguk módján, útján. Nem kell görcsösen nekiállni, az nem szokott bejönni a lányoknak. :) Inkább próbáld meg önmagadat adni, és akkor biztos minden jól sikerül. Bókolni sem árt ilyenkor. :P Persze nem kell túlzásba se vinni, csak mértékkel. Például elmondhatod neki, hogy tetszik neked, hogy mi tetszik benne. Persze, mondom, túlozni nem kell. Pl: csinos, jó a felsője, stb., tetszik a stílusa, meg ilyeneket. Ami eszedbe jut. :)

Sok sikert és jó szórakozást! :)

2012. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a kömenteket meg probálom és irom h sikerülte
2012. jún. 26. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne nagyon mutogasd neki a helyesírásod...
2012. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

megdicsérheted ahogy szép a haja, keze, illata...de ne vidd túlzásba tényleg :) leirhatod milyen volt priviben

25 N

2012. jún. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!