Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nemrég múlt 17.

Mindent tud Japánról.

Rég óta rajzol. Nagyon ügyes.

Imádja a Golden Bombert. Sokszor hallgat Japán zenét.

A szülei elváltak. Nincs testvére.

Nem volt még fiúja,de kezdi idegesíteni, hogy neki még nem volt, és fél hogy soha nem is lesz neki.

Fél a természetes dolgoktól, ezt ő természetellenesnek gondolja.Kínosnak tartja hogy beszéljen valakivel a szexualitásról, a fiúkról. Zavarban van ettől a témától.

Voltak kapcsolatai, de azok csak távkapcsolatok voltak,sosem komolyak, max 1 hónaposak.

Nagyon szeret animéket rajzolni,cuki állatokat és lányokat.

Japánból akar majd érezzségizni.

Sokszor depizik, szeretethiányos.

Sosem volt még szerelmes.

Imádja a horrorfilmeket és az ijesztő dolgokat. Volt olyan korszaka amikor gót volt :DD



2012. nov. 15. 19:12
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Egy átlagos 17 éves. Nem egy nagy szépség, de értelmes, aranyos.
2012. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, Merre lakik ? :)

17/F

2012. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Baján lakik :)
2012. nov. 21. 12:07
 34/49 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, én is imádom Japánt, bármit megadnék egy hasonló lányért =)
2012. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Kikormolnám a trágyaszóróját.
2012. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
70%

No, rövid összegzés, mert ezt már én se bírom ki röhögés nélkül:

Fél a természetes dolgoktól: Segítség, lehuggyoz a fa!; vagy... ááá ott egy geleszta, mindjárt leharapja a fejem. Látszik, hogy szereti a nem természetes dolgokat, ergo kissé giccs az egész összhatás (a tinik általában ilyenek, hivalkodóak). Fingom sincs, mi az a Golden Bomber. Csak a bomber dzsekit, meg a Pomber macit ismerem. Rá ér még szexelni, inkább tanuljon az érettségire. A gülüszemű anime figuráktól kiráz a hideg, már-már morbidnak tartom.

Japán nyelvből akar vizsgázni? X)

Sokszor depizik... ő baja.

Sose volt szerelmes... bepótolja.

Imádja a horrorfilmet, meg az ilyesztő dolgokat... menjen ki a rétre, hisz fél a természetes dolgoktól.

Gót korszak? Vizigót, vagy csodagót?

2012. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Megnéztem, és inkább ne láttam volna a Golden Bombert.
2012. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

furcsa h nm csipazza a termeszetes dolgokat, nm szeretem a depiseket, sa gotokat:P

azonkivul nekem kepek utan tetszik, jo h tud egy idegen nyelvet, meg sztem aranyos azok alapjan amit irtal a gotos cuccon kivul.

bejelolnem facen ha privatba leirod a nevet, s persze ot se zavarja.

2013. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon anime rajongónak tűnik, egyébként nincs vele semmi baj, de nekem nem jön be, viszont neked helyes a mosolyod.. :$


Komolyra fordítva a szót... nincs mitől tartania, olyan típusú csaj, aki minél idősebb lesz annál nőiesebben fog kinézni, ő méginkább.

2013. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Mi is a mai divat? Ja igen! "Szúrnám!" -_-" Semmi baj nincsen vele, van saját elfoglaltsága van amit szeret csinálni van ami érdekli fiatal szép egészséges hölgyemény.
2013. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!