Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátnőmről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nemrég múlt 17.

Mindent tud Japánról.

Rég óta rajzol. Nagyon ügyes.

Imádja a Golden Bombert. Sokszor hallgat Japán zenét.

A szülei elváltak. Nincs testvére.

Nem volt még fiúja,de kezdi idegesíteni, hogy neki még nem volt, és fél hogy soha nem is lesz neki.

Fél a természetes dolgoktól, ezt ő természetellenesnek gondolja.Kínosnak tartja hogy beszéljen valakivel a szexualitásról, a fiúkról. Zavarban van ettől a témától.

Voltak kapcsolatai, de azok csak távkapcsolatok voltak,sosem komolyak, max 1 hónaposak.

Nagyon szeret animéket rajzolni,cuki állatokat és lányokat.

Japánból akar majd érezzségizni.

Sokszor depizik, szeretethiányos.

Sosem volt még szerelmes.

Imádja a horrorfilmeket és az ijesztő dolgokat. Volt olyan korszaka amikor gót volt :DD



2012. nov. 15. 19:12
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Hmm azt mondtad szereti a japán zenét mutasd meg neki ezt:



http://www.youtube.com/watch?v=UiqJzCp1vSQ

2013. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
És tudja,hogy feltöltötted ide a képeit? Mert ha nem ,az kimeríti a személyiségi jogok megsértését.
2013. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
tudja :)
2013. márc. 13. 07:50
 44/49 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem jöttetek még rá, hogy a csaj saját magáról tett fel képeket és ezért kérdezget?
2013. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:

"és a szexualitásról sem tud nagyon sokat"

Miért ki tud egyáltalán a legelején????? Ha olvasol róla, ha filmeket nézel, bármilyen információforrás édeskevés ahhoz képest, ami a konkrét tapasztalathoz mérhető. Sztem ezen felesleges rinyálni. Máskülönben, egyszerűen csak mindig jó barátnőnek kell lenni, és kivárni azt az időt, hogy kinője az ember a hülyeségeit. Mindenkinek vannak, mindig voltak, és mindig is lesznek. Ha tényleg nem magadról írsz, akkor ezt a kérdést fel sem tetted volna, ezzel nem segítesz.

2013. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Hát nem jöttetek még rá, hogy a csaj saját magáról tett fel képeket és ezért kérdezget?


A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.

# 46/47 tegnap 10:50


te tényleg nem érted hogy nem én vagyok te szerencsétlen?! -. ez vagyok én: -.-

[link]

2013. márc. 14. 12:39
 47/49 anonim ***** válasza:
azt, hogy ez te vagy, nincs pasid, és ötször feltetted ezt a kérdést már, de még mindig nem lettél csinosabb
2013. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
te tényleg ennyire nyomorék vagy hogy nem érted? nem én vagyok!
2013. márc. 28. 14:12
 49/49 anonim ***** válasza:

látom elég rég indult a kérdés, de hátha olvasod még. ne húzd fel magad ilyesmin, hogy kétségbe vonják te vagy-e a képeken vagy nem, ennyit nem ér az egész, és nemis ez a lényeg.

A képeken szereplő lány szimpatikus, szívesen beszédbe elegyednék vele, bár én nem vagyok célcsoport párkeresés terén. Nincs sok barátom, de akik vannak velük az élet minden dolgát meg tudom beszélni, így ha gondolod, bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok.

A képek alapján aranyos lány, de csak ez alapján nem kellene a tini generáció tagjainak rögtön ilyesmiket írni, hogy szúrnálak, meg ezt meg azt csinálnám vele azonnal.

Ha tényleg ilyen kis visszahúzódó, félénk, annak oka van, valószínűleg kételyek, kérdések vannak benne amire választ szeretne, de ahogy elnéztem itt a válaszokat, ebben a tekintetben nem lettél/lettetek sokkal előrébb.


26/F

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!