Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azoknak a 20-on éveseknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a 20-on éveseknek, akik nem találnak maguknak barátnőt tényleg érdemesebb várni ezzel 30 éves korukig, mert akkor majd könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz könnyebb, sőt! Ugyanis akkor jön a másik csapda, mégpedig valszeg gyereke is lesz már korábbról, és a pujahadat valamelyik balekkal fel kell nevetetnie. Erre keres egy rendes, okos, nem alfa srácot, akinek megvan már az egzisztenciája, és akitől minőségi nevetetést kaphat a korábbi alfahímtől származó mókusőrs.


Úgyhogy most, huszonévesen csajozzál, de külföldiekkel, ott jobbak az esélyek.

2012. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"nevetetést" = neveltetést.
2012. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nem lesz könnyebb. A saját esetem alapján mondom ezt. Rettenetesen mérges vagyok, amiért komolyan vettem a tanulást, hajtottam az egyetemen is, hogy majd lesz valaki belőlem. Aztán oda jutottam, hogy 35 évesen munkanélküli vagyok, és nincs barátnőm, nemhogy saját családom.

Ha van lehetőséged, ismerkedj, én azt mondom.


35F

2012. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as:

Teljesen egyet értek veled, én is csak a tanulásra, munkára koncentráltam, meg minden másra, csak épp nem a nőkre, és tessék, itt vagyok 29 évesen, már majdnem 2 hónapja munka nélkül, és mit értem vele? Nagyjából semmit! Nem szabad túlságosan egyvalamire koncentrálni! Nem mondom, h nem kell tanulni meg dolgozni, de azért mellette nem árt, ha van társasági életed, és netán még egy párkapcsolat is "közbejön". Sajnos nekem is kicsit későn nyílt ki a szemem, és 29 évesen csajozásba kezdeni 0 tapasztalattal.... hát hogy is mondjam, kicsit nehéz. Sajnálom az elvesztegetett éveket, de azért megpróbálom úgymond "bepótolni"... Nehéz lesz.

2012. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!